Naujienos

APKLAUSA: Ar jūsų atlyginimas siekia Europos Sąjungos vidutinį atlyginimą?

Praeitą savaitę Vilniaus miesto savivaldybė pasidalino nauja tinklalaidės „Kalba Vilnius” dalimi, kur meras Remigijus Šimašius papasakojo, kaip sekėsi įgyvendinti 2015 m. tikslus. Vienas jų – „Vilnius bus gerų atlyginimų miestas”. Anot mero, šis rinkiminis pažadas – įgyvendintas, nes Vilnius jau perkopė Europos Sąjungos vidutinį darbo užmokestį.

Vilniaus gyventojų vidutinis atlyginimas jau perkopė Europos Sąjungos vidurkį ir yra didesnis nei visuose kituose Lietuvos miestuose. Anot miesto mero, atlyginimai sostinėje didėja, tačiau kai kurie sektoriai vis dar susiduria su tam tikrais iššūkiais ir negali pasidžiaugti aukštais atlyginimais.

2021 metais vidutinis ES darbo užmokestis į rankas buvo 1817 EUR.

 

Norime paklausti jūsų, ar jūsų atlyginimas siekia Europos Sąjungos vidutinį atlyginimą?

Ar jūsų atlyginimas siekia Europos Sąjungos vidutinį atlyginimą?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
148 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Irma
Irma
3 mėnesius

Nerealūs skaičiai . Ant popieriaus 1800- tikiu… Bet į rankas? Ar jūs suvokiate kad Lietuvoje trečdalis gyventojų gyvena Vilniuje- ir jei tai tiesa- tai ant popieriaus 3000e … ir visas Lietuvos vidurkis tada siekti turi apie 1300 į rankas…

Aušra
Aušra
3 mėnesius

Nesuprantu iš kur tokie nerealūs skaičiai?-gal vadovai tiek ir uždirba,o paprasto darbininko padalinkit tą skaičių geriausiu atveju iš dviejų arba net trijų ir gausit realius skaičius

Reni
Reni
3 mėnesius

Iš kur tokie pinigai į rankas? Didžioji dauguma net tūkstančio negauna į rankas, o čia 1817 €. Būnant geram specialistui dar reikia gerai paieškoti kas tokį uždarbį į rankas pasiūlytu.

Wywi
Wywi
3 mėnesius
Atsakinėti į  Reni

as gaunu,mano aplinka gauna didesni nei 2000EUR. Ir tikrai nesame vadovai ar pan. Reikia mokytis ir stengtis, o ne sedeti ir verkti

vidutinis
vidutinis
3 mėnesius
Atsakinėti į  Wywi

Ne visos specialybės gali gauti tokias algas, gali būti pabaigęs ir magistrą ir dirbti daug ir tikrai negauti tiek. Geriau pasiklausinėkit aplinkos kurie dirba skirtingus darbus kokios jų algos ir kiek jie pastangų įdeda. Daugelio darbų indėlis neatitinka jo apmokėjimo.

Irma
Irma
3 mėnesius
Atsakinėti į  Wywi

Magistro laipsnis, darbas pagal specialybę 1000e į rankas- ir nesišviečia daugiau… Vyrai mūsų srityje dirbdami tik pilnu etatu uždirba 1500… jei su viršvalandžiais ir šeštadieniais praartais 2000e bet vyrai. Moterys gali per galvą verstis daugiau kaip 1500 nebus.

Agnė
Agnė
3 mėnesius
Atsakinėti į  Reni

Visiškai teisingai – didžioji dalis vilniečių ne tūkstančio negauna, bet yra tokių įmonių, kuriose išpūsti atlyginimai. Dėl to jie pagal savo atlyginimus ir antkainius susikelia, o mes nei prekių, nei paslaugų nebeįperkam.

Walerij
Walerij
3 mėnesius

gaunu 588

Vadas
Vadas
3 mėnesius

Šimašius per savo kadenciją tiek nesąmonių pridarė ir žiuriu toliau svaigsta jo galvelę!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button