Aktualijos

Bernardinuose prie kalėdinio stalo susės 100 vienišų ir stokojančių vilniečių

Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapija Šv. Kalėdų dieną prie pietų stalo pakvies per 100 stokojančių ar vienišų vilniečių.

Kaip sakė Vilniaus Bernardinų bažnyčios klebonas brolis pranciškonas, kunigas Evaldas Darulis, šventės – galimybė pabūti visiems kartu ir aplankyti savo artimuosius, tačiau yra žmonių, kurie šių akimirkų patirti negali. Jie neturi ar nepalaiko ryšio su šeima, giminaičiais, kurie galėtų pakviesti prie šventinio stalo. 

„Džiaugiuosi parapijiečių iniciatyva nepamiršti stokojančių bei suteikti ir sudėtingai gyvenantiems galimybę pajusti Šv. Kalėdų dvasią”, – sakė brolis E Darulis.

 

Į šventės organizavimą penktus metus įsitraukia keliasdešimt parapijiečių, jų draugų ir artimųjų. Savanoriai renkasi nuo ryto ir padeda gaminti maistą, paruošti ir papuošti stalus. Susirinkus svečiams, parapijiečiai jiems neša maistą, patarnauja prie stalo.

Šventiniai pietūs Vilniaus Bernardinuose prasidės antradienį, 13 val. Šv. Mišiomis svečių intencijomis. Po jų visi sės prie iškilmingo pietų stalo bažnyčios koridoriuje.

Ieva Urbonaitė-Vainienė Eltos korespondentė

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Linas
Linas
2 metus

Jei dar parduotų vieną iš savo džipų žiūrėk visus metus kas dieną maitinti galėtų. Bet dėl piaro pavaidinti gerus galima ir kartą metuose, žmonės juk pakankamai kvaili.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button