Šeštadienio vakarą tūkstančiai Grigiškių gyventojų susirinko miesto bažnyčios aikštėje ir drauge įžiebė, simboliškai naujojo šimtmečio pradžią žyminčią miesto eglę, šiemet išsiskiriančia savo elegancija, gracingais elementais ir sentimentaliomis detalėmis iš vaikystėje skaitytų pasakų.

„Pastaruoju laikotarpiu tarsi ore tvyrojo mintis, kad svarbiausia ne dekoracijų didumas, pompastika ar renginių gražumas, svarbiausia, kad mūsų visų Kalėdos – taptų atsitiktinių susitikimų, susipažinimų laikas ir proga. Didžiuojuosi, kad kartu su visomis Grigiškių įstaigų ir organizacijų bendruomenėmis visą gruodžio mėnesį savo gyventojams galėsime pasiūlyti kultūrines-edukacines veiklas, kurių metu šventiniai susitikimai su kaimynais tiesiog neišvengiami. Esu dėkinga visiems už nepaprastą kūrybiškumą ir stebuklu virtusį susitelkimą“ – kalbėjo Grigiškių seniūnijos seniūnė Donata Lukašenkovienė.

Pirmą kartą Grigiškių 100-mečio istorijoje šventės metu šurmuliavo ir amatininkų mugė, kurioje gyventojai įsigijo rankų darbo dovanų, įvairiausių skanėstų ir gėrybių. Vakaro kulminacija tapo įspūdingas muzikos ir lazerių spektaklis ir net 50-ies aktorių-personažų Kalėdų šventės inscenizacija.

„Šiemet, kaip niekad, šventėje buvo jauku, norėjosi pabūti kuo ilgiau. O karieta su žirgais primena pasaką „Pelenė“, net grįžę namo būtinai skaitysime dar kartą šią pasaką“ – kalbėjo grigiškietė Milda.

Renginio organizatoriai, Grigiškių kultūros centras, džiaugiasi, kad prie miesto Kalėdinių renginių įgyvendinimo kasmet dosniai prisideda ir vietos verslas. „Verslo pasitikėjimo dėka kasmet grigiškiečiams galime pasiūlyti profesionalias kultūrines programas, kurios augina ir turtina bendruomenę, gyventojams tai labai svarbu“ – kalbėjo Grigiškių kultūros centro direktorius Jonas Auriukas.

Organizatoriai kviečia visus Vilniečius atvykti ir pajusti Grigiškių naujojo šimtmečio pasakiškąją magiją.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist