Nauja vietelė

Vilniaus gatvėje bus atidarytas naujas baras

Vilniaus gatvėje, spalio 21 dieną, bus atidarytas naujas baras – „Studija by Volfas Engelman“.

Šis baras ne tik atvers naują erdvę skonių improvizacijoms ir edukacijai, bet ir prisidės prie psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos ir žalos mažinimo, o visas baro pelnas bus skiriamas nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su prevencija, žalos mažinimo, socialiniais ar kultūriniais klausimais finansavimui.

Anot „Volfas Engelman“ generalinio direktoriaus Mariaus Horbačausko, šioje studijoje bus galima išbandyti naujus skonius ir daugiau sužinoti apie alaus kultūrą.

 

„Volfas Engelman“ generalinis direktorius sakė, kad žmonės ypač domisi aludarystės procesu, istorija ir pačia kultūra. Neretai apie tai klausimų sulaukia ir barmenai, todėl „Studija by Volfas Engelman“ taps vieta, kur apie visus šiuos procesus bus galima sužinoti daugiau ir išbandyti pačias įvairiausias receptūras.

Pasak Naktinio Vilniaus avilio vadovo Pauliaus Serapino, jau metus sėkmingai veikiančioje erdvėje buvo įgyvendintas ne vienas projektas, o ir visa šios kūrybiškumo erdvės veikla, kuria siekiama mažinti psichoaktyviųjų medžiagų prevenciją ir žalą, sulaukia didelio susidomėjimo, tačiau norint situaciją keisti iš esmės, reikėjo dar drąsesnės idėjos

„Nuo pat projekto įgyvendinimo pradžios buvo siekiama, jog ši erdvė taptų nauja platforma Vilniaus miestui, kuriame kiekvienas gali atrasti įvairias veiklas tiek dieną, tiek ir naktį. Todėl pirmame aukšte įsikursiantis baras „Studija by Volfas Engelman“ bus ne tik traukos vieta visiems norintiems pasilinksminti, paragauti išskirtinių gėrimų ir susitikti su bičiuliais, bet sieks būti pavyzdžiu ir kitiems Vilniaus mieste veikiantiems barams – prisidės prie psichoaktyviųjų medžiagų žalos mažinimo, informuoti visuomenę“, – kalbėjo P. Serapinas.

 

Vienas iš Naktinio Vilniaus avilio projekto autorių Jonas Nainys yra įsitikinęs, kad šiuo baru siekiama sukurti neeilinę erdvę, kurioje susirenkanti auditorija būtų siejama su saugiu naktiniu gyvenimu.

„Šioje erdvėje yra laukiamas kiekvienas, kuris tiek ramiai išgerti kavos viduryje darbo dienos ar praleisti savaitgalio vakarą su muzika ir šokiais“, – pastebėjo J. Nainys.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
29 dienas (-ų)

Ir apie tai būtina rašyti?

vilnietė
vilnietė
1 mėnesį

„Pasak Naktinio Vilniaus avilio vadovo Pauliaus Serapino, jau metus sėkmingai veikiančioje erdvėje buvo įgyvendintas ne vienas projektas, o ir visa šios kūrybiškumo erdvės VEIKLA, kuria SIEKIAMA MAŽINTI PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ PREVENCIJĄ ir žalą, sulaukia didelio susidomėjimo, tačiau norint situaciją keisti iš esmės, reikėjo dar drąsesnės idėjos “

Vytautas
Vytautas
29 dienas (-ų)
Atsakinėti į  vilnietė

Jau neslepia kokios jų vertybės ir tikslai…?

Goda
Goda
1 mėnesį

Čia ta kompanija, kuri laimėjo viešąjį konkursą, kurio kriterijų neatitiko, neaišku kokiu pagrindu aplenkdama kitus, atitikusius kriterijų. Konkursas dėl akių, kitaip sakant. “Sėkmės” versle

lol
lol
1 mėnesį

sveiki, kas bus volfuko studijos antrame aukste?

Kazyte
Kazyte
1 mėnesį

Na, aišku, ten barų per mažai

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button