Maistas

Gastrobaras vaišina nemokama kava visus pasiskiepijusius

Nemokamas skanėstas ar gėrimas, galimybė pasiskiepyti netgi baruose – taip pirmaujančios pasaulyje pagal vakcinaciją šalys pradėjo raginti savo klientus skiepytis ir greičiau grįžti į normalų gyvenimą. Ši pasaulinė tendencija atkeliauja ir į Lietuvą: pirmieji nemokamą kavą pasiskiepijusiems pasiūlė Vilniuje veikiantys „Plus Plus Plus“ gastrobarai.

„Kavinių ir restoranų įprasta veikla sustabdyta jau 5 mėnesius iš eilės arba net 7 iš pastarųjų metų – kada bus galima vėl veikti, priklauso nuo efektyvaus koronaviruso plitimo suvaldymo ir vakcinacijos. Nemokamos kavos puodelis – tai simbolis, parodantis, kaip tarpusavyje susiję mes esame: kažkam tai tik skiepas, kažkam  galimybė grįžti į normalų gyvenimą ir vėl atverti duris svečiams, kurių be galo pasiilgome,“ – sako gastrobaro vadovas Aurimas Zimnickas.

 „Plus Plus Plus“ kviečia žmones skiepytis, kai tik jie sulauks tokios galimybės, ir kiekvieną, turintį Covid-19 skiepo lapelį, vaišins nemokama kava. Vilniuje bent vieną skiepo dozę jau gavo beveik 60 tūkstančių, o visoje Lietuvoje daugiau kaip pusė milijono gyventojų. „Lauksime visų tiek, kiek reikės,“ – teigia A. Zimnickas.  

 

„Kviečiame prie šios iniciatyvos jungtis ir kitus dar nenuleidusius rankų maitinimo verslus. Surėmus pečius visiems atsakingiems verslams Lietuvoje, ne tik greičiau sugrįžtume į normalų gyvenimą, bet ir įkvėptume pozityvumo emociškai pavargusiems žmonėms. Net ir tokiu visiems sunkiu laikotarpiu turime vieni kitus padrąsinti bei likti sąmoningais, kai viešojoje erdvėje sklando nepagrįstos abejonės ir melas apie vakcinų saugumą ir efektyvumą“, – sako gastrobarų vadovas Aurimas Zimnickas.

Nemokamas maistas savanoriams, medicinos darbuotojams ir senoliams

Vos prasidėjus pandemijai, prieš metus, kai per naktį maitinimo veikla buvo uždrausta, „Plus Plus Plus“ surengė palaikymo akcijas ruošdami ir tiekdami nemokamą maistą savanoriams, senoliams, medicinos darbuotojams. Pirmojo karantino metu neatlygintinai pagamino daugiau nei 5000 porcijų maisto. Vėliau įmonė prisijungė prie Maltos ordino pagalbos tarnybos projekto ,,Maltiečių sriuba‘‘ ir iki šios dienos verda sriubą vienišiems senoliams.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
27 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rita
Rita
8 mėnesius

o man lapelio nedavė

Rokas
Rokas
8 mėnesius

Super

pozityvus
pozityvus
8 mėnesius

kokia šauni iniciatyva!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button