Gastrobarų „+++” tinklas karantino laikotarpiu ne tik nenutraukia veiklos, pagal galimybes bandys išsaugoti darbuotojus, bet ir nutarė padėti šiuo metu jautriausioms visuomenės grupėms tiekiant karštą maistą, gėrimus.

„Maitinimo, barų industrija susidūrė su itin sudėtinga situacija – tipinė veikla uždrausta karantino metu. Jau pasirodė pirmosios naujienos apie darbuotojų atleidimus, veiklos nutraukimus, bankrotus. Ir tai turbūt dar tik pradžia. Suprantame, kad visi šios rinkos dalyviai patirsime didžiulių finansinių nuostolių, o tęsiant, praktiškai visiškai apribotą veiklą, pajamų nebus. Nepaisant to, jaučiame atsakomybę prieš savo darbuotojus, todėl veiklą, įstatymų nustatytose ribose, nusprendėme tęsti toliau, tiekdami maistą išsinešimui ar pristatymui į namus. Tokiu būdu ir toliau norime išlaikyti darbuotojus, jų finansinį saugumą“ – pasakoja įmonės valdančios gastrobarus „+++” vadovas Aurimas Zimnickas.

Šiomis dienomis visam mūsų sektoriui labai svarbu suprasti, kad esame visuomenės dalimi ir visi turime būti socialiai atsakingi.

Mūsų gastrobarai jau šiandien yra pasiruošę padėti medicinos personalui, kurie stovi priešakinėse linijose, jų šeimoms, taip pat senoliams, savanoriams, kariškiams. Galime pamaitinti kasdien tam tikrą kiekį žmonių. “#MesIrEsameValstybė” – tokiu šūkiu pradedame iniciatyvą, kuria kviečiame visus geros valios žmones ir organizacijas susitelkti ir ištiesti pagalbos ranką, tiems, kam dabar jos labiausiai reikės,“ – sako gastrobarų tinklo “+++” vadovas Aurimas Zimnickas.

Anot jo, „+++” jau sulaukė palaikymo iš savo partnerių, tiekėjų, kurie siūlo prie reikalingos iniciatyvos prisidėti savo prekiaujama produkcija.

„Tai tik dar kartą įrodo, kad turime daug  gerumo ir bendrystės, ypač tada, kai to labiausiai reikia. Valstybė yra stipri tiek, kiek stiprūs jos žmonės. Jau ne kartą istorijoje esame įrodę, kad esant sunkiom aplinkybėm, mūsų tauta sugeba susitelkti ir parodyti vienybę. Būtent tai ir padaro mus dar didesniais. Kada jei ne dabar, mes turime ir galime atsigręžti vieni į kitus. Todėl raginame visus nusprendusius tęsti, kad ir apribotą veiklą maitinimo srityje, prisidėti ir atiduoti savo indėlį visuomenei. Nes mes ir esame valstybė,“ – sako A. Zimnickas.

Gastrobarai „+++” kreipiasi į visus Vilniaus miesto žmones. Jeigu žinote kam gali reikėti pagalbos – kam galima būtų pristatyti karštą maistą, puodelį karštos arbatos ar kavos, pasidalinkite tikslia informacija el. paštu [email protected].

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

68 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist