Ar svajojate tapti keksiukų, pyragų ar tortų ragautojais? Tokį Jūsų norą gali išpildyti viena desertinė Vilniuje. Kartą per mėnesį saldumynų mėgėjai bus kviečiami ragauti ir savo įspūdžiais pasidalinti su kitais. Norint prisijungti prie smaližių degustuotojų grupės amžiaus cenzo nėra. Kviečiami visi, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be saldaus deserto.

„Liu Patty desertinės“ vadovė Živilė Žukaitė papasakojo apie degustuotojo darbą.

– Kas gali tapti desertinės ragautojais, degustuotojais? 

– Desertinės degustuotojais galėtų tapti dauguma Lietuvos gyventojų, kurie mėgsta desertus ir mėgsta dalintis patirtų skonių ir pojūčių rekomendacijomis. 

– Ar desertai tik saldūs? 

– Taip, tik saldūs desertai. 

– Ar žmogus vėliau turi aprašyti savo patirtį ir įkelti į viešą erdvę? Kokios yra sąlygos? 

– Visų degustuotojų, kuriuos atsirinksime, prašysime arba sukurti video vaizdelį, arba parašyti trumpą aprašymą, kokius pojūčius sukėlė desertas? Kokie skoniai, poskoniai? Kokia pirma mintis buvo pamačius desertą? Dalintis savo socialiniame tinkle nebūtina. 

– Ar gali degustuotoju tapti tiek jaunas, tiek vyresnis žmogus? Pavyzdžiui, kokia nors močiutė sakys, aš noriu visiems vyresnio amžiaus žmonėms pasakyti ir suteikti informaciją, kurie desertai man skaniausi, galbūt patiks ir kitiems. 

– Netgi labai norėtume, kad būtų ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės. Desertinėse sulaukiame nemažai vyresnio amžiaus porelių, vyresnio amžiaus senjorių, kurios ateina paplepėti, išgerti kavos, suvalgyti skanų desertą. 

– Kaip vyksta atranka? Jeigu sulauksite, pavyzdžiui, 50 norinčiųjų, o ieškote 5 degustuotojų, tai kaip atsirinksite? Kas gali jais tapti? 

– Visų pirma, prašysime parašyti trumpą motyvacinį laišką, kodėl jis norėtų tapti „Liu patty desertinės“ ragautoju. Tada prašysime pasidalinti savo socialinių tinklų puslapiu. Jeigu bus tiek daug norinčių ragauti mūsų desertus, tada pasikviesime juos padaryti keletą užduočių. 

– Kokia gali būti pati atranka? 

– Žiūrėsime estetinį vaizdą, ką žmogus pajaučia, nes pasakyti skanu ar neskanu šiai dienai tikrai neužteks. Norėsime vidinių žmogaus jausmų… ar nukelia į vaikystę, ar nukelia į Italiją, ar į kažkokį miestą..? 

– Kaip dažnai reikės ragauti desertus? 

– Kol kas skaičiaus nesame apsibrėžę. Kartą per mėnesį, tai tikrai, bet manau, kad bus ir daugiau, nes mes tikrai nesėdime vietoje, ieškome naujovių, išbandome ir naujausius įvairiausius trendus, ką matome pasaulyje, ir patys kuriame. Norėsime, kad būtent tai ir bandytų mūsų ragautojai, kad ne mes patys, ne mūsų šeimos nariai ragautų, bet žmonės iš pašalies, kad būtų kuo daugiau nuomonių apie desertus. 

– Iki kada galima siųsti anketas ir išreikšti norą ragauti desertus? 

– Anketų lauksime visą kovo mėnesį ir jau nuo balandžio norėtume startuoti su mūsų ragautojais.  

Kopijuoti, platinti, skelbti LNK.lt turinį be LNK.lt raštiško sutikimo draudžiama.

https://lnk.lt/video-embed/2504eceb-1e7f-4f84-bcaf-e0101e6f3bfd?muteOnStart=true&autoStart=true

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist