Įdomioji Lietuva

Įdomioji Lietuva: Merkinės piramidė

Dzūkijos miškų apsuptyje pūpso stiklinis kupolas, kurio viduje stovi trišonė piramidė, o joje du unikalūs kryžiai, kurie koncentruoja dvasinę energiją ir perteikia ją šios erdvės lankytojams. Česukų piramidę žmonėse dar vadinama “Širdžių šventove”. 

Piramidė pastatyta Povilo ir Onutės Žėkų iniciatyva. Ši piramidė stovi Žėkų sodyboje, prie įvažiavimo į kaimą. Piramidė pastatyta 2002 m., kai jo autoriui, apsireiškė aukščiausioji dvasia su užduotimi apsireiškimo vietoje pastatyti ypatingą statinį – piramidę.

Nuotr.: Vilmantas Ananevas

Pasak šimtų liudytojų, praleidus pusę valandos stikliniame kupole patalpintoje piramidėje, jaučiami pozityvūs fiziniai ir dvasiniai pokyčiai.

 

Geodezinis 12,5m aukščio kupolas pastatytas iš aliumininio karkaso bei grūdinto stiklo dangos. Kupolas yra apsauginė struktūra, sauganti piramidės lankytojus nuo vasaros karščių bei žiemos speigo (vasarą kupolo viduje šiek tiek vėsiau nei tiesiogiai prieš saulę, o žiemą kupole temperatūra yra šiek tiek aukštesnė, nei tuo metu lauke). Kupolas pasižymi ypatinga akustika (tai paliudijo jau ne vienas Lietuvos bei užsienio šalių muzikos atlikėjas), todėl šią vietą  pamėgo solistai bei chorai. Taip pat saulėtą dieną esant kupolo viduje daugybė skaidraus stiklo trikampių žėri skirtingomis spalvomis. Akivaizdu, jog daugeliui lankytojų tai sužadina estetinio pasigėrėjimo jausmą, įkvepia atlikti asmeninę dvasinę praktiką. Na, o tamsią naktį kupole degant keletui žvakelių kupolo skliaute atsispindi šimtai „žvaigždučių“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
SWAIS
SWAIS
1 mėnesį

Pasirodo forma strypų piramide velniams? Ar esi turėjęs stabmeldiškų daiktų, traukiančių šėtoną? (pvz., velnio, svetimų dievų figūrėlės, Buda, skarabėjus – reinkarnacijos simbolis Egipte, šėtono simbolis – Belzebubas („musių valdovas“), Ozyris, indų dievybių figūrėlės, afrikietiškos kaukės (susijusios su kulto apeigomis), maginių savybių turintys daiktai, piramidės, Horo piramidė, mandalos, spiritistų duoti daiktai, jing jang, anch (ankh; Nilo raktas) ženklai, pranašo akis, OM ženklas, Horo akis, kiti įtartini ženklai, dažnai esantys ant suvenyrų arba bižuterijos iš egzotiškų kraštų, Tolimųjų Rytų, Afrikos, indiški smilkalai (skirti konkrečioms dievybėms), kiti smilkalai, lempelės ir kulto reikmenys, visi daiktai, įskaitant ir drabužius, iš indiškų parduotuvių, kimono, kiniškos vėduoklės (pagal… Skaityti daugiau

Maranatha
Maranatha
1 mėnesį

kiekvienam iš mūsų būtų kažkokie kliedesiai, jei būtų arklys galvon įspyręs, gyventum tik tarp verslininkės mamos ir močiūtės būtum auklėtas tikėjimo, neturėtum tėvo… pasninkautum kasdien… vaikščiotum į ezoterikų – parapsichologų paskaitas, būdamas dar vaiku, vėliau pamatytum šarlataną E. Orbitą, kuris pareklamuotų piramidę, kalbėtų, kad gydo devas, o pats su vištos mėsgaliais pudrintų žmonėms smegenis, domėtumeis OŠO, AUM giedotum vietoj maldų, Satje Sai Babą laikytum Dievu vietoj savo Krikštytojo, vėliau atsisakytum Jo, pradėtum klausyti to dievo, kuris yra Didysis Angelas Žemėje, krikščionių vadinamas Liuciferiu… Pats šauktumeis prisistatančio dievu to Didžiojo Angelo, kuris sako, kad gali vadintis šios Žemės dievu, bet turi… Skaityti daugiau

ANTITITANIJUS
ANTITITANIJUS
2 mėnesius

Merkinės piramidės aplinkoje daug kičinių kvankerių,perdėtai viskas išdauginta, akmenynas netinkamas toje aplinkoje. Tinklaidės info leidžia padaryti prielaidas,kad viskas ne Dievui, o kažkam kitam. Mandalos visuomet ezoterikų naudojamos. Maldos neatitinka teologinio Dievo supratimo,t.y. MEILĖS DIEVUI IR KIEKVIENAM ŽMOGUI . POvilas jotūbės įraše : Merkinės” poviliukas “ įrodo, kad jo dievai titanai.Vadinasi dievas tėvas titanas, sūnus titaniukas. Šventosios dvasios nera,nes titanai yra piktosios dvasios arba demonai. Išvada: Merkinės piramidė su visais kvankeriais yra demonams titanams.

SWAIS
SWAIS
1 mėnesį
Atsakinėti į  ANTITITANIJUS

Viskas daroma balsų nurodymu, kurių Žėkai klauso. Tie balsai pajungė bičiulius. Beresnevičius pASAKOJA, KAIP BALSAI PAJUNGIA VISUS Į SAVO DARBUS.

Back to top button