Astrologinė prognozė rugsėjo 30-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Ši diena turėtų būti įsimintina ir reikšminga. Tikriausiai visą dieną nesitversite savo kailyje. Jeigu prisiplanavote įdomios veiklos, demonstruosite ypatingą išradingumą ją atlikdami.

JAUTIS. Nors norėsis ramaus atsipalaidavimo, ši diena gali būti turininga. Tai nepareikalaus ypatingų pastangų. Nepykite dėl jums daromo spaudimo, raginimo aktyviau veikti ar pan. Įsiklausykite į savo vidinį balsą – jis kalbės teisingiausiai.

DVYNIAI. Tai turėtų būti drauginga diena, dosni įvykių ir pažadų. Iš kitų galite išmokti ypatingos vertės dalykų. Tik atsargiai elkitės su technika, nevartokite svaigalų, kvaišalų. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VĖŽYS. Šiandien noriai keliausite, bendrausite, ieškosite bendraminčių. Galite atsidurti viešo dėmesio centre, neįprastai pasireikšti. Saugokitės traumų, ugnies, žaibo.

LIŪTAS. Būsite linkę filosofuoti, siekti dvasingumo. Jūsų dėmesį prikaustys informacija, susijusi su užsieniu, kelionėmis, švietimo aktualijomis ar pan. Būkite itin budrūs kelionėje ar kelyje.

MERGELĖ. Virtuali erdvė jums suteiks daug įspūdžių bei pasirinkimo laisvės. Netikėtas jūsų ar partnerio išlaidumas nustebins tuos, kurie jus pažįsta. Būsite linkę surizikuoti kažkur investuodami, ką nors užsisakydami.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali pažerti staigmenų. Draugai, mylimieji akimirksniu gali virsti priešais, o priešai – draugais, partneriais. Galite aršiai konkuruoti dėl kažkokios naudos ar laimėjimo. Saugokitės ugnies, žaibo.

SKORPIONAS. Šiandien aktyviai padirbėsite darbe, ūkyje. Liks laiko bei ūpo ir pramogoms su vaikais bei augintiniais. Puikiai rūpinsitės jų įvairiais poreikiais.

ŠAULYS. Ši diena jums gali atrodyti kupina netikėtų atradimų, flirto, intriguojamų pasiūlymų. Galite pasireikšti proto mūšyje, sporto varžybose ir pan. Saugokite sveikatą, nepervarkite.

OŽIARAGIS. Šiandien sėkmės tikimybė nemaža, tačiau lengvų pergalių nesitikėkite. Kūrybingumas, originalumas labai svarbus, tačiau dera tinkamai elgtis, išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

VANDENIS. Šiandien visus nesklandumus atpirks jūsų kūrybingas ir netradicinis požiūris. Galite kai ką svarbaus nuveikti ar laimėti. Visgi būtinas ypatingas atsargumas kelyje.

ŽUVYS. Jausite ypatingą gerbėjų dėmesį, galbūt gausite intriguojamą laišką. Gali kilti originalių minčių, sumanymų. Nustebinkite tuos, kuriuos šiandien dera pasveikinti viena ar kita proga.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist