Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien gali tekti megzti pažintis, aiškintis nesusipratimus, tarpininkauti ar bylinėtis. Bendrų reikalų turintys žmonės reikalaus konkretumo, aiškumo. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu pasikonsultuoti.

JAUTIS. Gali būti, kad sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, mokymų, vykimo į konferenciją ar stažuotę, finansavimo ar kt. Rimtos pastangos turėtų duoti gerų rezultatų.

DVYNIAI. Šiandien neblogų rezultatų žada tai, kas susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla. Galite susitarti dėl finansinės paramos, investicijos. Seksis bendrauti su augančia karta, lavinti, mokyti.

VĖŽYS. Nenusivilsite rezultatais, jeigu šiandien teks rūpintis nuosavybės reikalais, šeimos verslu ar jos gerove, tarpininkauti ar susirasti reikalingus tarpininkus. Šiandien norėsis pagerinti gyvenimo sąlygas.

LIŪTAS. Šiandien galite tikėtis gerų žinių, pasiūlymų. Naudos žada trumpa kelionė, komandiruotė, reklama, žiniasklaidos dėmesys ar pan. Seksis pasinaudoti informacija bei ją gauti, skleisti.

MERGELĖ. Į gera turėtų pakrypti verslo reikalai arba aktualaus projekto eiga. Regis, sulauksite vilčių teikiančių rezultatų. Ypač nersitės iš kailio, jeigu rūpinatės vaiko, mylimo žmogaus gerove.

SVARSTYKLĖS. Energetiškai stipri diena. Jeigu turite konkrečių praktinių planų, turėtų pavykti juos įgyvendinti. Rinkitės statyti, o ne griauti, nes sulauksite bumerango atgal.

SKORPIONAS. Tikriausiai kils slaptų svajonių bei minčių, kaip jas įgyvendinti. Viena idėja gali būti ypač stipri ir reali. Galima nauda iš konfidencialių susitarimų, svetimų paslapčių išsiaiškinimo.

ŠAULYS. Iš pažįstamo asmens ar draugo gauta informacija turėtų paglostyti savimeilę ar suteikti praturtėjimo vilčių. Panašiai pasijusite ir sulaukę kolektyvinio palaikymo aktualiu klausimu.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Tikėtini rimti pokalbiai su viršininkais, užsakovais, tiekėjais. Tai gana palankus metas sudaryti ilgalaikes sutartis.

VANDENIS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Geriau seksis, jeigu laikysitės darbo tvarkos bei saugos taisyklių, profesinės etikos. Galite sulaukti informacijos, kuri padės pirmyn pastūmėti kiek įstrigusį reikalą.

ŽUVYS. Būsite linkę labiau pasikliauti kitais žmonėmis ar kolektyvu nei savo jėgomis. Tikriausiai su kitų žmonių pagalba sugebėsite susitvarkyti aktualų finansinį ar kitokį reikalą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.