Horoskopai

Dienos horoskopas: rugsėjo 6-ajai, antradieniui

Astrologinė prognozė rugsėjo 6-ajai, antradieniui.

AVINAS. Gali būti, kad teks priimti atsakingus sprendimus, nebe pirmą kartą įrodinėti, ko esate verti. Bus lengviau, jeigu šalia yra stiprių, kompetentingų žmonių, pasirengusių padėti.

JAUTIS. Ši diena žada naujus dalykinius pasiūlymus, mokymus, papildomo uždarbio galimybes, stažuotę, mokomąją praktiką ar pan. Regis, gebėsite susikaupti ir siekti tikslo.

 

DVYNIAI. Būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo, jei norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Galbūt skolininkas grąžins skolą.

VĖŽYS. Nebloga diena tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus, teisinius niuansus. Tačiau darbe neužsikraukite sau per didelio krūvio. Labiau tausokite sveikatą

LIŪTAS. Šiandien šauniai darbuositės, ypač kūrybos, reklamos, mokslo, žiniasklaidos srityse, politikos arenoje. Geras metas įsidarbinti, pristatyti savo veiklą, talentus visuomenei.

 

MERGELĖ. Pats metas pasirūpinti piniginiais, turtiniais, tiekimo, komerciniais reikalais. Turėtų gerai sektis. Nuotaiką skaidrins, energijos pridės išgirsti padrąsinimai, komplimentai.   

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ryžtingai imsitės spręsti aktualius klausimus. Jei pasitarsite su gerais specialistais, rezultatas bus geresnis ir greitesnis. Neapleiskite ir šeiminių pareigų.

SKORPIONAS. Puiki diena įvairiems kontaktams, darbams. Daugiau bendraukite, domėkitės žiniasklaidos pranešimais. Tai gali pasitarnauti sprendžiant opias problemas.

 

ŠAULYS. Šiandieną galėsite visapusiškai išreikšti savo gabumus, pasinaudoti sukaupta patirtimi, užmegztomis pažintimis. Tai gali priartinti prie tikslo, pagreitinti konkretų rezultatą.

OŽIARAGIS. Jeigu siekiate įsidarbinti ar kilti karjeros laipteliu, šiandien galite kai ką išsiaiškinti. Regis, naujienos nenuvils. Visgi privalote aiškiai įvertinti savo galimybes ir atsispirti pagundai kažko vaikytis dėl tuščių ambicijų.

VANDENIS. Tai tinkama diena ramioms veikloms vienumoje bei darbui iš namų. Regis, gebėsite įsigilinti į dominančią temą, mokslinį tyrimą ar pan. Nieko ypatingo neveikiant, o dairantis po įprastą aplinką jums gali kilti originalių jos pertvarkymo idėjų.

 

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti produktyvi. Palanku kreiptis dėl paskolos, kredito, draudimo, kažką įsigyti lizingu, investuoti į verslą, keisti darbą, santykių pobūdį ar pan.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button