Astrologinė prognozė liepos 10-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Galvosite apie finansines perspektyvas, ateities planus. Kai kurie norai gali neatitikti galimybių. Galima netikėta ir jums aktuali žinia iš toli. Galbūt bendrausite su užsieniečiais, rinksitės kelionę.

JAUTIS. Regis, jūsų norai viršys galimybes, o pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Psichologinių ir seksualinių nesklandumų galite išvengti, jeigu patys jų neprovokuosite.

DVYNIAI. Rizikingai arba atsainiai tvarkydami kažkokius reikalus, veldamiesi į abejotinus santykius, galite sujaukti įprastą ramybę. Nenustebkite, kad antroji pusė dėl to bus nepatenkinta, bers priekaištus.

VĖŽYS. Diena bus aktyvi ir atrodys, kad nieko netrūksta. Prioritetą teikite vaikams, augintiniams. Dalį laiko ir energijos pravartu skirti namams tvarkyti, žemės ūkio darbams arba sportui, turizmui.

LIŪTAS. Be vargo megsite reikalingus ryšius, tačiau lengva ir prarasti tai, kas jums brangu. Labai svarbu susilaikyti nuo žalingų įpročių ir intrigų. Pramogaukite saikingai, saugokite sveikatą.

MERGELĖ. Nors vargins problemos, susijusios su šeima, nuosavybe, buitimi, tačiau tuo pačiu ryškės perspektyvos, kaip jas išspręsti. Iš draugų galite gauti spontanišką laisvalaikio pasiūlymą.

SVARSTYKLĖS. Nepasiduokite spaudimui kažkur vykti, kažko imtis, jei jaučiate, kad tai jums netinka. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo pasirinkimo.

SKORPIONAS. Jeigu pamėginsite pasitarti su kitais ir be emocijų išanalizuoti keblų klausimą, galbūt situacija nebeatrodys tokia dramatiška ir nepataisoma, kokia ką tik atrodė. Galite pagauti genialią idėją.

ŠAULYS. Draugai, pažįstami jus vilios į nepigias avantiūras. Nors būsite veiklūs, originalūs, linkę rizikuoti, tačiau galite susidurti su laisvai elgtis trukdančiais veiksniais.

OŽIARAGIS. Artimųjų, namų, sveikatos reikalai gali sukelti emocinių išgyvenimų. Nelįskite į abejotiną veiklą. Pramogaukite saikingai, jeigu norite gerai jaustis visomis prasmėmis.

VANDENIS. Tikėtinas pasiūlymas prisijungti prie draugų grupės laisvalaikio arba kvietimą dalyvauti talkoje, piknike. Atsisakykite žalingų įpročių, antraip netrukus pajusite jų pasekmes.

ŽUVYS. Šiandien jums nelabai seksis atsipalaiduoti. Kažkodėl mintys suksis apie darbą, viešą situaciją, rimtus rūpesčius. Regis, jus neblogai prablaškytų ekskursija, trumpa kelionė, pasimatymas ar spontaniškas virtualus flirtas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist