Nauja medicininė įranga leis dar geriau pasirūpinti ankstukais Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų Neonatologijos centre.  Svarbią neonatalinei priežiūrai įrangą „Infant Ventilation Care Systems – SLE6000“centrui padovanojo įmonė „Walletto“ ir labdaros fondas „Fenix“.

Pasak neonatologų, naujagimio pirmoji ir gyvybiškai svarbi veikla yra jo gebėjimas kvėpuoti. „Vieni svarbiausių prietaisų per anksti gimusių naujagimių intensyviai priežiūrai – mechaniniai plaučių ventiliatoriai, be kurių ankstukų slauga ir išlikimas nebūtų įsivaizduojami. Šie maži kūdikiai sudaro apie 75–85% mūsų intensyvios neonatalinės priežiūros visų pacientų“, – paaiškino Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų Neonatologijos centro vadovas doc. dr. Arūnas Liubšys.

Įranga „Infant Ventilation Care Systems – SLE6000“ – tai naujausios kartos neonataliniai mechaniniai ventiliatoriai, kurie ne tik gelbsti naujagimių gyvybes, bet ir ypač sumažina žalą naujagimių trapiems plaučiams, taip užtikrinant geresnę ateities gyvenimo kokybę.

„Viena iš „Fenix“ labdaros fondo užduočių yra padėti medicinos įstaigoms, todėl ėmėmės  iniciatyvos ir kreipėmės į verslo bendruomenę pagalbos. Malonu, kad Lietuvos finansinių technologijų įmonė „Walletto“ sureagavo ir  parėmė projekto finansavimą 55 000 eurų suma. Tai parodo puikų pavyzdį kitoms įmonėms, leidžia skirti daugiau dėmesio svarbioms sritims ir suteikia galimybę prisidėti, kai būtina užtikrinti palaikymą ir pagalbą jautriausiems“, – sako „Fenix“ labdaros fondo direktorė Santa Laizane.

„Fenix“ labdaros fondas veikia įgyvendinant socialines ir labdaros programas Baltijos šalyse, susitelkdamas į tokias sritis kaip švietimas, parama medicinos įstaigoms, pagalba socialiai pažeidžiamoms grupėms, įskaitant našlaičius, neįgalius asmenis ir kt.

„Dėkojame „Fenix“ labdaros fondui už iniciatyvą ir įmonei „Walletto“ už paramą. Tai  svarbi paspirtis ligoninės Neonatologijos centrui“, – teigia Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų Neonatologijos centro vadovas doc. dr A. Liubšys.

„Walletto“ ir Santarų Neonatologijos centro partnerystė tęsiasi jau kurį laiką. Prieš metus įmonė padovanojo ligoninei pirmąjį kūno sudėties vertinimo monitorių Lietuvoje ir Baltijos šalyse „BioScan touch i8 – nano“.

„Mūsų ateitis priklauso nuo mūsų vaikų, todėl svarbu jais pasirūpinti dabar.   Jau antri metai iš eilės remiame šią vaikų ligoninę suvokdami, kiek yra svarbi kiekviena nauja kūdikio gyvenimo diena. Mums svarbu, kad įmonės padovanota medicininė įranga prisidėtų prie šių mažylių sveikatos“, – sako „Walletto“ direktorius Romans Baranovs.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist