Po ilgos ir darbingos savaitės ėjusi į Vilniaus miestą pailsėti ir atsipalaiduoti, vilnietė pamatė vaizdą, kuris ją tiesiog įsiutino. Du prigėrę rusakalbiai šaipėsi ir erzino benamį, kuris klūpodamas ant vieno kelio prašė išmaldos. Toks elgesys vilnietę šokiravo ir supykdė.

,,Prie senuko stovi du vyrai. Vienas žemas, kalbėjo kažką rusiškai, o kitas aukštas. Dvimetrinis vyras, apie 30-40 metų. Perpenėtas. Jis filmuoja live’ą. Ištraukia iš kišenės 100 eurų ir musikuoja senukui prieš akis. Erzina, kad įdės jam į puodelį, visaip staiposi su savo girta marmūze: ,,Nori? Negausi! Nori??? Nori??? Aaa, bomžas tu, aaa???”. Senukas ramiai klūpi, ant to vieno kelio, įprastai nuleidęs galvą. Šimtinę jam vis įdeda į puodelį, ištraukia, vėl įdeda, vėl ištraukia”, – aprašo vilnietė.

Gyventoja toliau aprašo pamatytą vaizdą. Kol vienas vyriškis šaipėsi ir kišo telefoną senoliui į veidą, jam iš kišenės iškrito dar vienas 100 eurų banknotas. Jis, besišaipydamas, to net nepastebėjo, o senolis gražiu gestu jam parodė, kad tam iškrito pinigai. Vyriškis į tai net neatkreipė dėmesio ir toliau tyčiojosi iš benamio.

Girtas vyras kultūringo senolio gesto net nepastebėjo, užtat jo draugas – taip. Jis pakėlė banknotą ir įsidėjo sau į kišenę. Viso šio įvykio metu senolis neprarado kantrybės ir toliau džentelmeniškai klūpėjo ant kelio.

Įrašo autorė atkreipia visuomenės dėmesį į tai, kad toli ne pinigai ir joks turtas parodo tavo žmogiškumą. Gali turėti pinigų ir jais švaistytis, bet viduje būsi supuvęs ir be mažiausios dalelės žmogiškumo.

Galbūt ši istorija pasieks gyvos transliacijos autorius, kurie šaipėsi iš senolio, kuriam gyvenimas galbūt nebuvo rožėmis klotas ir privers bent trumpam susimąstyti ir apgalvoti savo elgesį.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

87 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist