Lietuvos verslo bendruomenė tapo tarptautinio vadovus vienijančio tinklo YPO (angl. Young Presidents Organization) nare – Vilniuje pradėjo veikti šios organizacijos atstovybė. YPO organizacijos tikslas yra suburti jaunus verslo lyderius, sudarant jiems galimybes tobulėti, mokytis ir siekti profesinių aukštumų.

Šiuo metu YPO vienija virš 24 tūkst. narių iš daugiau nei 150 valstybių, ir visame pasaulyje veikia virš 450 šios organizacijos skyrių.

YPO organizacijos atstovybės Lietuvoje valdybą sudaro Dovilė Grigienė, „Swedbank“ Lietuvoje vadovė, kuri yra valdybos pirmininkė, Kęstutis Šliužas „Telia Lietuva“ vadovas, Donatas Dailidė, „Dojus“ grupės vadovas, Regimantas Buožius „ACC Distribution“ vadovas. Šiuo metu YPO Lietuvoje priklauso virš 20 aukščiausio lygio vadovų, atstovaujančių skirtingoms verslo sritims.

„Lietuvos verslas tapo gilias tradicijas ir neįkainuojamos patirties turinčio aukščiausio lygio vadovų  tinklo dalimi. Tampame matomi ir pasiekiami pažangiausioms pasaulio verslo organizacijoms. Tai leis mūsų šalies verslo lyderiams auginti savo kompetencijas, tobulinti lyderystės įgūdžius ir skatins užsienio investicijas nukreipti į Lietuvą“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė.

„Lietuvos YPO įkūrimas buvo sena Lietuvos draugo ir garbės konsulo Keiptaune Paulo Bermano svajonė. Džiugu, kad tai tapo realybe ir tikiuosi, kad jaunų, daug versle pasiekusių ir dar daugiau siekiančių vadovų narystė šioje organizacijoje padės dalintis idėjomis, patirtimi, pritrauks investicijų bei garsins Lietuvą“, – sako Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

YPO yra pasaulyje pirmaujanti vykdančiųjų vadovų lyderystės organizacija, įkurta 1950 metais, siekiant į bendruomenę suburti bendraamžius aukščiausio lygio vadovus. Tai pasaulinė platforma, skirta vadovų įsitraukimui, mokymuisi ir augimui. YPO vienija pasaulio įtakingiausių ir novatoriškiausių verslų lyderius, jų žinias, įtaką bei pasitikėjimą, siekiant skatinti pokyčius verslo, asmeninėje ir bendruomenės aplinkoje.

Skaičiuojant visų YPO narių valdomas įmones, jose dirba virš 15 milijonų darbuotojų, šios įmonės generuoja apie 6 trilijonus dolerių metinių pajamų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist