Sausio 26-ąją  Vilniuje jau dešimtąjį kartą vyks Finansų ministerijos organizuojama Europos Sąjungos (ES) fondų projektų Kontaktų mugė, kuri tradiciškai pritraukia daugiau nei 300 dalyvių. Šiemet daugiausiai dėmesio bus skirta inovacijų srityje vystomiems projektams aptarti, o patirtimi su renginio dalyviais dalinsis ne tik šios srities profesionalai iš Lietuvos, bet ir Europos Komisijos (EK) narė Corina Cretu, atsakinga už regioninę politiką, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto vadovas Ivo Matser, svečiai iš Gdansko.
Jau tradiciniu tapusio renginio tikslas – stiprinti ir motyvuoti ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų.
Šiųmetėje Kontaktų mugėje bus įkurta ES investicijų projektų stendų paroda „Ateities įkvėpti projektai”. Joje savo projektus pristatys lietuvių įmonės, tarp kurių – ne vienas pavyzdys prekės ženklo, jau spėjusio išgarsėti inovatyviais išradimais ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Kita dalis įmonių pademonstruos, kaip ES investicijos padėjo sukurti išskirtinius produktus ar prekes, kurias pamėgo daugiatūkstantinė auditorija.
Kontaktų mugėje pranešimą, kurio tema „Lietuviško identiteto siurprizai: esame stipresni, nei galvojame”, skaitys istorikas prof. Dr. Alfredas Bumblauskas. Europos rinkodaros profesionalas, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto vadovas, olandas Ivo Matser kalbės apie tai, kokių inovacijų nori Europa, į ką reikėtų orientuotis ir kaip keisis verslo aplinka.
Į ES fondų Kontaktų mugę taip pat atvyksta ir svečiai iš Lenkijos – Gdansko plėtros agentūros atstovai, kurių projektas „Žemutinės Gdansko miesto dalies atgaivinimas” laimėjo RegioStars2016 apdovanojimą kategorijoje „Miestas-žvaigždė”. Pranešėjai atskleis, kaip į į miesto atgaivinimą įtraukė gyventojus ir pristatys pasiektus rezultatus.
Kontaktų mugė vyks 2017 m. sausio 26 d., ketvirtadienį, 14 val. Socialinių mokslų kolegijoje (Kalvarijų g. 137E, Vilnius).
Naujausiais duomenimis, 2014-2020 m. ES lėšomis įgyvendinamų projektų bendra vertė siekia 1,6 mlrd. eurų. Iš jų daugiausiai projektų vykdoma aplinkosaugos, socialinės apsaugos, susisiekimo, verslo bei energetinio efektyvumo srityse. Projektų vykdytojams jau išmokėta 897,5 mln. eurų 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programos lėšų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist