„Sodra“ paskelbė konkursą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus direktoriaus pareigoms užimti. Iš naujo vadovo tikimasi lyderystės ir noro tarnauti Lietuvos žmonėms, kuriant valstybinio socialinio draudimo vertę. Prie „Sodros“ komandos prisijungęs naujas direktorius vadovaus 700 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai.

Prašymą į atranką galima teikti Valstybės tarnybos portale. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. kovo 6 d. imtinai.

„Naujojo Vilniaus skyriaus vadovo laukia įdomus ir prasmingas darbas bei galimybė dalyvauti „Sodros“ transformacijoje, automatizuojant veiklos procesus, ugdant naujas darbuotojų kompetencijas bei kuriant ilgalaikę vertę Lietuvos gyventojams“, – sako Kęstutis Čereška, „Sodros“ direktorius.

Konkursą laimėjęs žmogus turės unikalią galimybę įgyvendinti realius pokyčius socialinio draudimo sistemoje, prisidės prie reikšmingų „Sodros“ darbų ir procesų tobulinimo. Siūlomas atlyginimas – nuo 4 160 eurų iki 5 965 eurų neatskaičius mokesčių. Yra numatytos ir skatinamojo pobūdžio piniginės išmokos, atsižvelgiant į pasiektus rezultatus. Vadovas turės daug galimybių tobulėti – dalyvauti mokymuose, renginiuose, seminaruose.

Naujasis Vilniaus skyriaus direktorius vadovaus įstaigai, kontroliuos įstaigos funkcijų atlikimo kokybę, savalaikiškumą ir atitikimą veiklos sričiai keliamiems reikalavimams, valdys įstaigos išteklius, atstovaus skyriui santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis, vykdys kitas teisės aktuose nustatytas funkcijas.

Šią poziciją užimsiančiam žmogui keliami lūkesčiai tai, be kita ko, visuomenės pasitikėjimo „Sodra“ didinimas, gerinant teikiamų paslaugų kokybę bei institucijos įvaizdį, vidinės komunikacijos ir kultūros plėtojimas, kibernetinio saugumo užtikrinimas.

Į šią poziciją kandidatuojantis žmogus privalo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą magistro kvalifikaciniu laipsniu, ne mažiau nei 3 metus vadovaujamo darbo patirties. Privaloma mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu. Taip pat privalu atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Slaptai“.

Iš kandidato taip pat tikimasi gebėjimo keisti nusistovėjusias nuostatas, orientacijos į rezultatą, žinių ir patirties teisės, finansų, ekonomikos, vadybos ar kontrolės srityse, gebėjimo valdyti pokyčius, komunikabilumo ir kūrybiškumo.

„Sodra“ organizuoja valstybinį socialinį draudimą, rengia ir vykdo valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetą, administruoja socialinio draudimo įmokas, užtikrina pensijų, pašalpų ir kitų išmokų teisingą apskaičiavimą, skyrimą bei mokėjimą, organizuoja teisingą apdraustųjų asmenų duomenų tvarkymą.

„Sodros“ Vilniaus skyrius užtikrina teisingą duomenų apie draudėjus, apdraustuosius asmenis ir išmokų gavėjus tvarkymą, rūpinasi priskaičiuotų valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomojo sveikatos draudimo įmokų, Garantinio fondo įmokų ir Ilgalaikio darbo išmokų fondo įmokų, delspinigių, palūkanų ir baudų surinkimu ir išieškojimu. Vilniaus skyrius taip pat užtikrina Europos Sąjungos bei Lietuvos teisės aktų, reglamentuojančių valstybinį socialinį draudimą, vykdymą migruojantiems asmenims bei vykdo finansų apskaitą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist