Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė „Vilniaus vandenys“ pernai uždirbo 5,6 mln. eurų grynojo pelno, kai 2017 metais buvo 15,8 mln. eurų. Bendrovės pelnas prieš mokesčius, palūkanas, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) pernai sudarė 12,1 mln. eurų, kai 2017 m. buvo 17,6 mln. eurų.

Veiklos rezultatai atspindėjo pokyčius bendrovėje ir leido vasarį sumažinti paslaugų kainas klientams, skelbia bendrovė.

Pagrindinių bendrovės veiklų – geriamojo vandens tiekimo bei nuotekų tvarkymo – pelno dydis yra reguliuojamas Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK). Pelno dalis, viršijanti suderintą su VKEKK, yra grąžinama klientams sumažinant ateinančio laikotarpio paslaugų kainas. Todėl pagrindinių paslaugų kainos klientams tiek pernai, tiek šiemet yra mažesnės, teigia bendrovė.

„Vilniaus vandenys“ taip pat pažymėjo, kad, atsižvelgus į klientų pastebėjimus, bendrovė peržiūrėjo naujų klientų prijungimo prie bendrovės tinklų procesą ir terminus. Klientų atliktų darbų priėmimo eilė sutrumpėjo nuo 2 savaičių iki 5 kalendorinių dienų.

Daug pastangų bendrovė teigia skyrusi ir skambučių centro stiprinimui, vieno langelio principo įdiegimui, naujų klientų pasitenkinimo vos prisijungus prie tinklo matavimų startui.

Įdiegus šiuos ir kitus patobulinimus, klientų pasitenkinimą matuojantis indeksas pakilo trimis punktais – nuo 67 iki 70 – ir viršijo bendrą Lietuvos komunalinių paslaugų įmonių klientų pasitenkinimo indekso vidurkį.

Tuo metu pagrindiniai veiklos rodikliai – parduoto geriamojo vandens kiekis bei surinktų ir išvalytų nuotekų kiekis – pernai augo 3-4 procentais, lyginant su 2017 metais. Pernai klientams tai p pat buvo pristatyta klientų savitarnos platforma.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist