Sostinės savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT), orientuodamasi į klientų poreikius, priėmė sprendimą prailginti klientų aptarnavimo darbo laiką: nuo gruodžio 2 d. įmonės klientų aptarnavimo centras (Spaudos g. 6-1) dirbs nuo 7.30 val. iki 17.30 val. kiekvieną darbo dieną.

Pasak VŠT Klientų aptarnavimo dep. direktoriaus Lauryno Jakubausko, aptarnavimo laikas įmonėje prailgintas atsižvelgiant į klientų poreikius ir įpročius. „Šių metų pavasarį VŠT klientų aptarnavimo centro darbo laikas buvo prailgintas nuo 16.30 val. iki 17.00 val., tačiau įdiegę šiuolaikišką klientų eilių reguliavimo sistemą bei įvertinę klientų srautus, nusprendėme darbo laiką pratęsti iki 17.30 val.“, – sako Laurynas Jakubauskas.

Pasak jo, VŠT klientų aptarnavimo centras darbo dienomis atveria duris jau nuo 7.30 val. Gyventojų ir įmonių atstovai čia gali susitvarkyti su šildymo ir karšto vandens susijusius klausimus iki savo darbo pradžios. Prailginus darbo laiką iki 17.30 val. klientai galės atvykti ir vakare po savo darbų.

VŠT Klientų aptarnavimo dep. direktoriaus teigimu, įmonė nuolat plečia ir vysto nuotolinius aptarnavimo kanalus: informacijos teikimą ir priėmimą elektroniniu paštu, telefonu ar internetu. Bendrovė skatina klientus naudotis savitarnos svetaine, tačiau vis dar nemažas skaičius interesantų apsilanko klientų aptarnavimo centre Spaudos gatvėje. Čia klientus aptarnauja profesionalūs ilgametę patirtį turintys VŠT vadybininkai, kurie padeda išsiaiškinti įvairius klausimus, susijusius su šilumos ir karšto vandens suvartojimu. Dažniausiai į VŠT klientai kreipiasi dėl sutarčių sudarymo, pažymų išdavimo bei įsiskolinimo klausimais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist