MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Radisson Blu Royal Astorija
Vilniaus rinka

Viešbutis Radisson Blu Royal Astorija tęsia investicijas: renovuos viešąsias erdves bei konferencijų centrą

Vilniaus senamiestyje įsikūręs penkių žvaigždučių viešbutis Radisson Blu Royal Astorija, neseniai pristatęs naujus kambarius bei atšventęs 20-ąjį gimtadienį, tęsia investicijas ir nuo sausio vidurio naujins vestibiulį, biblioteką, barą bei konferencijų centrą.

Rekonstrukcija prasidės sausio 15 dieną, didžioji pirmojo viešbučio aukšto dalis keisis kardinaliai. Bus atnaujinta

registratūra,  svečių pasitikimo erdvė bus modernesnė, vyraus ramios šviesios spalvos, solidžios detalės bei veidrodžiai.

Radisson Blu Royal Astorija

Viešbutį valdančios UAB „Astorija Hotel“ vadovas, Algimantas Smičius, pasakoja, jog  dvigubai prasiplės baro erdvė. Bus įrengtas vyno rūsys, kuriame atsiras galimybė rengti pristatymus ar susitikimus. Vyno rūsys talpins grupes iki 20 svečių ir bus unikali erdvė renginiams.

„Padidės ir didžiausios konferencijų salės erdvė. Šiuo metu talpinanti apie 200 žmonių, po atnaujinimo galės priimti 250 asmenų. Svečiams bus pasiūlyta naujausia techninė įrangą, taip pat bus atnaujintos erdvės prie konferencijų salės. Tai suteiks svečiams naujas, modernias ir patrauklesnes erdves organizuoti renginius“ – teigia A. Smičius.

Radisson Blu Royal Astorija

Viešbučio renovacija rūpinsis naujasis Radisson Blu Royal Astorija vadovas – Thomas A. Swieca. Prie komandos prisijungęs vos sausio pradžioje, pokyčius vertina teigiamai: „Vilnius yra be galo gražus miestas su daugybe skirtingų ir puikių viešbučių. Radisson Blu Royal Astorija yra vienas žymiausių viešbučių mieste. Garsių žymių žmonių, viešėjusių čia, sąrašas yra nesibaigiantis. Su jau buvusiomis ir laukiančiomis renovacijomis mes grąžinsime prabangą ir dvasią šiam ypatingam viešbučiui. Pokyčiai yra galimybės, reikia jas priimti ir keliauti pirmyn!”.

Viešbučio naujų erdvių dizainu rūpinosi tarptautinė įmonė „A Pinch of Design“. Konferencijų centrą planuojama atidaryti vasario pabaigoje. Kitos erdvės bus renovuotos iki gegužės mėnesio.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Į kvitų loteriją įtraukiamos ir kai kurios parduotuvės

Donatas Andrijauskas

„Panorama“ pernai išlaikė didesnį nei 5 proc. nuomininkų apyvartos augimą

Evaldas Činga

Mindaugo g. „Maximoje“ pradės veikti savarankiško skenavimo sistema

ELTA

Naujas „MoQ“ plėtros etapas: daugiau investicijų, papildomos funkcijos ir pinigų dalybos naudotojams

Evaldas Činga

Pricer.lt maisto kainų tyrimas: prekių krepšelis vėl brangsta

ELTA

LP EXPRESS siuntų terminaluose – daiktų „pasaugojimo“ paslauga

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika