Elektromobilių įkrovimo tinklas „Inbalance grid“ kartu su prekybos centru „IKI“ elektromobilių vairuotojams suteikia galimybę nemokėti už parkavimą įkrovimo sesijos metu. Tokia naujovė galios įmonės „CityPro“ administruojamose parkavimosi aikštelėse.  

Lietuvoje tokia naujovė, kai privačiose automobilių stovėjimo aikštelėse elektromobilių vairuotojams už parkavimo vietą mokėti nebereiks įkrovimo sesijos metu bet kuriuo paros metu, pristatoma pirmą kartą. Pasak elektromobilių įkrovimo technologinius sprendimus kuriančios ir įkrovimo stotelių tinklą „Inbalance grid“ valdančios įmonės vadovo Simono Stankaus, tokie sprendimai padės spręsti miegamuosiuose rajonuose vis dar opias automobilių stovėjimo vietų trūkumo bei elektromobilių įkrovimo taškų infrastruktūros prieinamumo problemas.  

„Mūsų sprendimai padeda elektromobilių vairuotojams patogiau įsikrauti transporto priemones bei lengviau rasti vietą, kur juos parkuoti. Kartu su partneriais nuo šiol atveriame 11 aikštelių visoje Lietuvoje, kuriose vienu metu gali krautis 64 elektromobilių,“- sako S. Stankus.  

Jis išskiria ir pagrindinius naujovės privalumus „Inbalance grid“ tinklo klientams: nebelieka dvigubo apmokestinimo mokamo parkavimosi vietose, nebelieka būtinybės turėti asmeninę įkrovimo stotelę, išvengiama kovos dėl parkavimosi vietos daugiabučio namo kieme, be to, elektromobilis gali krautis kol vairuotojas ilsisi, miega, ar dirba – tada, kada vairuotojui patogu.  

„Inbalance grid“ įkrovimo metu nemokamo parkavimo elektromobiliams idėją realizavo kartu su išmanias automobilių stovėjimo aikštelių pravažiavimo kontrolės sistemas kuriančiais partneriais „CityPro“.  Vairuotojams užteks pasirinkti savo vairuojamo elektromobilio valstybinius numerius „Inbalance grid“ mobiliojoje programėlėje – ir įkrovimo sesijos metu, parkavimo aikštelėje mokestis už parkavimą taikomas nebus. 

 „Kelių įmonių partnerystės būdu sukurta integracija prisidės prie draugiškesnės aplinkos vystymo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių ir Kretingos miestuose, o ateityje planuojame šią naudą išplėsti ir didesniam ratui Lietuvos gyventojų,“- sako A. Beržinskas  

Bendrovės „IKI Lietuva“ Energetikos projektų vadovė Dovilė Černiauskienė ateityje planuoja sukurti ir daugiau naudų savo klientams, pasirinkusiems tvaresnį transporto būdą.   

„Visada stengiamės kurti tvaresnę ir energetiškai efektyvesnę aplinką ir savo parduotuvėse, ir gamyboje, o taip pat paskatinti tą daryti ir mūsų klientus. Todėl labai džiaugiamės kartu su „Inbalance Grid“ ir „CityPro“ įgyvendę elektromobilių įkrovimo idėją, kuri leido tuo pat metu nemokėti ir už automobilio parkavimą,“- sako D. Černiauskienė.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist