Vilniaus rinka

Vidutinis atlyginimas į rankas sostinėje siekė 915 eurų

idutinis mėnesinis bruto (neatskaičius mokesčių. – ELTA) darbo užmokestis šalies ūkyje (be individualiųjų įmonių) šių metų trečią ketvirtį siekė 1317,6 euro.

Sostinės regione bruto užmokestis buvo 1459,4 euro ir, palyginti su antru ketvirčiu, padidėjo 1,5 proc., praneša Statistikos departamentas.

Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione bruto darbo užmokestis buvo 1208,5 euro ir per ketvirtį išaugo 2,8 proc. Bruto darbo užmokesčio atotrūkis tarp abiejų regionų trečią ketvirtį sudarė 250,9 euro.

 

Trečią ketvirtį bruto darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų buvo 251 euras.2019 m. trečią ketvirtį didžiausią – 1 459,4 euro – bruto darbo užmokestį gavo Vilniaus apskrities įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojai. Mažiausiai – 1 036,8 euro – uždirbo Tauragės apskrities darbuotojai.

Vidutinis mėnesinis neto darbo užmokestis (po mokesčių) siekė 834,3 euro, per ketvirtį išaugo 2 proc. Vilniuje – 915,8 eurų. Visose apskrityse jis augo nuo 1,4 iki 3,4 proc.

Pasak Statistikos departamento, darbo užmokesčio padidėjimą 2019 m. trečią ketvirtį lėmė didesnis darbo dienų skaičius, sezoniškumas ir kitos priežastys.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
rokas
rokas
1 metus

Simo narių algos matyt iškelia bendrą vidurkį. Didžioji dalis Vilniečių uždirba iki 1000eur. Kavos puodelis kainuoja apie 2.5eur. Dienos pietūs nesvarbu centre ar rajone apie 7eur. 😀 tai iš esmės jei vidutinis 900eur vis tiek esame Europos bomžais.

R.
R.
1 metus
Atsakinėti į  rokas

O kas tau trukdo uždirbti daugiau? Tavo išsilvinimas ar kas? Nėra darbo? Tai kaltas esi tik pats, o ne kas kitas. Aš pvz. nesijaučiu Europos bomžu, nes savo laiku mokiausi ir nelaukiau, kad kažkas kažką duotų savaime. Išmok užsidirbti, o ne lauk kažko iš valdžios.

Mateo
Mateo
1 metus
Atsakinėti į  R.

O gal pasakysite kuom ir kur jus dirbate, kad daugiau uždirbate? Kokia įmonė? o gal jus tiesiog užsienyje uždirbate ir atvažiavę į Lietuvele jaučiatės bagotas? Tiesiog įdomu kokias studijas rinktis busimam studentui. Pasipasakokite ponas apie savo sėkmės darbą manau praverstų daugumai lietuvių.

Ir Lietuvoj gyventi galima
Ir Lietuvoj gyventi galima
10 mėnesius
Atsakinėti į  rokas

Rokai, Lietuvoje esu jau 4 metus ir visą šį laiką uždirbau daugiau nei vidutinį Vilniaus atlyginimą. Ką matau aplink save, tai visi irgi uždirba ženkliai daugiau. Aš viską gaunu baltai, tačiau aptarnavimo sektoriuje yra nemažai juodų pinigų. Dažnas dalį atlyginimo gauna juodai, tad reali vidutinio atlygio situacija kiek kitokia. Turiu mintyse nemažai pavyzdžių, net ir nekvalifikuota darbo jėga dažnai uždirba virš 1000 EUR į rankas. Tai ne bomžai jau mes 😉 o sparčiai pasiviję Europą. Žinoma, sandėlio darbuotojas, gaunantis minimumą, dar kolkas vargsta, bet pasieks ir šis rodiklis EU vidurkį. Laiko klausimas. Specialistų atlyginimai jau seniai pasiekė EU lygį ir… Skaityti daugiau

Back to top button