Gegužės 2 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai susitiko su šių metų rudenį duris atversiančios vienos didžiausių Vokietijos automobilių komponentų pramonės įmonės „Continental Automotive Lithuania“ vadovu Shayan Ali. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės bei strateginiai tikslai, prisidedant prie įmonės plėtros Lietuvoje, rengiant kompetentingus specialistus.  

„Džiaugiamės galimybe turėti dar vieną partnerį švietimo srityje ir tikimės, kad bendradarbiavimas turės abipusės naudos ir leis efektyviau siekti užsibrėžtų tikslų. Matome tinkamą studentų parengimą Continental veiklos poreikiams ir taip pat mielai bendradarbiausime aktualių mokslo programų ir rinkos poreikių atitikimo tobulinimo procesuose. Džiugina, kad tiek mūsų, tiek ir universiteto  požiūriai sutampa – stipriai orientuojamasi į ateities tendencijas. Tai mums labai svarbu, nes Continental gamykla Kaune atitiks visus Industry 4.0 reikalavimus ir tams mums reikalingi tikrai gerai pasirengę specialistai – elektronikos, mechanikos, IT, automatikos ir robotikos srityse“, – teigia gamyklos vadovas Shayan Ali.

Susitikimo metu VGTU rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas teigė vertinantis partnerystę, kuri svarbi įgyvendinant universiteto veiklos prioritetines sritis, rengiant kvalifikuotus, konkurencingus rinkoje specialistus, prisidedant prie darnaus šalies ir regiono vystymosi. Rektorius atkreipė dėmesį, kad su įmone „Continental“ puikiai bendradarbiautų Elektronikos ir Mechanikos fakultetai, ruošiantys robotikos, mechanikos, elektronikos specialistus. Taip pat galima partnerystė su VGTU aktyviai veikiančiu ir inovatyvias idėjas vystančiu Kūrybiškumo ir inovacijų centru „Linkmenų fabrikas“.

VGTU bendradarbiavimas su „Continental“ naudingas tiek įmonei, tiek universitetui, tiek studentams. Įmonė siekia tapti stipriu universiteto partneriu, dalyvauti studijų procese, kurio metu galėtų pasiūlyti studentams baigiamųjų darbų temas, praktikos vietas ar prisidėti prie vykdomų programų tobulinimo. Atlikdami praktiką bei demonstruodami studijų metų įgytas profesines žinias, studentai turės galimybes rasti sau vietą šioje perspektyvioje ir lyderiaujančioje tarptautinėje įmonėje.

Planuojama, kad gamykloje bus ieškoma robotikos, automatikos, elektronikos inžinierių, technikų, gamybos vadovų, gamybos, procesų, bandymų inžinierių, išmaniųjų technologijų, logistikos darbuotojų, vadybininkų – iš viso maždaug 1 tūkst. darbuotojų, dalį jų galėtų pasiūlyti VGTU rengdami šios srities specialistus.

„Continental“ kuria novatoriškas technologijas ir paslaugas, skirtas tvariam žmonių ir krovinių judumui. 1871 m. įkurta įmonė, siūlanti saugius, veiksmingus, prieinamus, išmaniuosius transporto priemonių, kitų įrenginių, eismo ir transportavimo sprendimus. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 243 tūkst. darbuotojų 60 pasaulio šalių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.