Vilniaus rinka

Uždaroma „Maxima“ parduotuvė M. K. Čiurlionio gatvėje (vyks išpardavimas)

Nuo rugpjūčio 9 d. visam laikui duris užvers ne vienerius metus Vilniuje, M.K. Čiurlionio g. 82, veikusi parduotuvė „Maxima X“. Paskutinė parduotuvės darbo diena – rugpjūčio 8.

„Sprendimą uždaryti šią parduotuvę nulėmė pasibaigusi patalpų nuomos sutartis, kuriai pratęsti nepavyko susitarti dėl abi puses tenkinančių tolimesnių nuomos sąlygų. Nuolat ieškome sprendimų kaip dirbti efektyviau. Tikime, kad Naujamiesčio mikrorajone esančios „Maxima“ parduotuvės puikiai išpildys mūsų klientų poreikius apsipirkti greitai ir patogiai“, – sako Ernesta Dapkienė, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Ruošiantis parduotuvės uždarymui vyks prekių išpardavimas, o naujų prekių tiekimas nebebus vykdomas. Rugpjūčio 5-7 dienomis bus išparduodamos visos pramoninės prekės su 50 proc. nuolaida. Taip pat šiomis dienomis 30 proc. nuolaida bus taikoma bakalėjos ir šaldytoms maisto prekės, kūdikių bei gyvūnų prekėms, augalų ir jų priežiūros prekėms.

Paskutinę parduotuvės darbo dieną, rugpjūčio 8, visos likusios prekės bus galutinai išparduotos su 50 proc. nuolaida, šviežio maisto prekės – su 30 proc. Nuolaidos nebus taikomos periodinei spaudai bei kūdikių pieno mišiniams.

 

Visiems „Maxima X“ parduotuvėje M.K. Čiurlionio gatvėje dirbusiems darbuotojams pasiūlytos darbo vietos kitose prekybos tinklo parduotuvėse. Uždarius minėtą parduotuvę, klientų lauks kitos netoliese įsikūrusios prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės: „Maxima X“, esanti Savanorių pr. 31, „Maxima XXX“, veikianti Mindaugo g. 11, „Maxima XX“, esanti Naugarduko g. 84 ir visos kitos „Maxima“ parduotuvės.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
40 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Gyventojas
Gyventojas
1 mėnesį

Kiek save prisimenų – visą laiką šioje vietoje buvo parduotuvė. O tėvai sako, kad ir jiems sunku prisiminti kada atsidarė, gal prieš 55 metus, gal 60. Čia tapo savotiška istorine parduotuvės vieta. Joje lankėsi studentai, parko lankytojai, vietiniai gyventojai. Be galo gaila prarasti šią vietą.
Neįsivaizduoju ko užsiprašė nuomotojas ar Maksimos vadovybė, kad nepavyko susitarti. Tai yra unikali vieta ir didžiūlis praradimas kaip Maksimos brandui taip ir žmonėms

aha
aha
1 mėnesį
Atsakinėti į  Gyventojas

Ne visai. Sigutė buvo kiek labiau į pietus, rėmėsi į Nočios gatvę. Čia jau nepriklausomybės (pradžios) laikų pastatas, pastatytas ant buv. Sigutės “parkingo”.

Antras kaimynas
Antras kaimynas
1 mėnesį

Antras kaimynas
Gerbiamieji ir atsakingi sprendėjai, galėjot išsaugoti šią vilniečiams gerai pažįstamą buvusią ,,Sigutę” kaip paveldą, tapusia studentų mylima Maxima. Nesirūpinat pirkėjais.

kaimynas
kaimynas
1 mėnesį

visiska nesamone, kitos parduotuves tikrai gerokai toliau, cia buvo idealus variantas ir visiems vietiniams gyventojams, ir praeinantiems is/i Vingio parka. Labai labai gaila

Xmxm
Xmxm
1 mėnesį

Maxima neatlaiko konkurencijos, Aldi perima patalpas

Tadukas
Tadukas
1 mėnesį
Atsakinėti į  Xmxm

Tiek, kad Aldi į Lietuvą nebeateina 🙂 Beje, konceptas – visiškai kitoks. Čia, kad žinotumėte.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button