Vilniaus rinka

Skelbiamas konkursas naujų pardavimo prekystalių įrengimui Pilies ir Didžiosios gatvių sankirtoje

Vilniaus miesto savivaldybės administracija skelbia konkursą teritorijoje prie Pilies ir Didžiosios g. sankryžos (37 pozicijose) prekybos vietai (-oms) iš (nuo) laikinojo įrenginio laimėti ir įrengti 21 atveriamo prekystalio tipo laikinąjį įrenginį, 8 molberto tipo laikinuosius įrenginius ir 8 vežimėlio tipo laikinuosius įrenginius.

Prekybos ne maisto produktais iš (nuo) laikinojo įrenginio teritorijoje prie Pilies ir Didžiosios g. sankryžos atrankos konkurso laimėtojui (-ams) bus leidžiama prekiauti penkerius metus. Konkurso laimėtojas (ai) laikinuosius prekybos įrenginius turės įrengti ne vėliau kaip per 4 (keturis) mėnesius nuo Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo dėl konkurso rezultatų patvirtinimo dienos ir atitikti Savivaldybės administracijos Vyriausiojo miesto architekto skyriaus (toliau – Vyriausiojo miesto architekto skyrius) parengtus reikalavimus laikiniesiems prekybos įrenginiams bei prekybos vietų iš (nuo) laikinųjų įrenginių teritorijoje prie Pilies ir Didžiosios g. sankryžos schemą. Prekiauti leidžiama ne maisto produktais: tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų dirbiniais, suvenyrais, reprezentuojančiais Lietuvą, Vilnių ar kitus jos miestus, taip pat meno dirbiniais.

Konkurso laimėtojas nustatyta tvarka turės teikti prašymą gauti leidimą prekiauti laimėtoje vietoje ne vėliau kaip per 4 mėnesius nuo sprendimo dėl konkurso rezultatų tvirtinimo įsiteisėjimo. Leidimas prekiauti laimėtoje vietoje išduodamas 1 metų laikotarpiui, už kurį mokamas 516 (penki šimtai šešiolika) Eur vietinės rinkliavos mokestis.

 

Konkursui dokumentai turi būti pateikti iki 2021 m. kovo 25 d. 09.00 val. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button