MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus rinka

Šeškinėje atidaryta nauja „Maximos“ parduotuvė

Šeškinės mikrorajone duris atvėrė nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė. „X“ formato parduotuvėje pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 3000 prekių asortimento. Beveik 80 procentų šviežio maisto prekių asortimento sudaro lietuviška produkcija. Į parduotuvės įrengimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo daugiau negu 220 tūkst. eurų ir sukūrė 10 naujų darbo vietų. 

„Plečiant „Maximos“ parduotuvių tinklą, visų pirma, galvojame apie vartotoją – jo apsipirkimo įpročius ir poreikius. Vilniaus Šeškinės poliklinikos kaimynystėje duris atvėrusi parduotuvė pritaikyta greitam ir kokybiškam apsipirkimui – čia sumontuoti siauresni stelažai, leidžia sąlyginai nedidelėje erdvėje pirkėjui pateikti gausų įvairių prekių asortimentą. Tikiu, kad naujoji nedidelė ir patogi parduotuvė padės vietos gyventojams sutaupyti brangaus laiko“, – pasakoja „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Nauja Šeškinės „Maximos“ parduotuvė pirkėjus tradiciškai pasitinka gausiu būtiniausių prekių asortimentu. Pirkėjai čia ras per 650 šviežio maisto produktų, iš kurių apie 78 proc. – lietuviškos kilmės prekės. Parduotuvėje taip pat siūlomas platus bakalėjos ir kitų maisto prekių pasirinkimas, taip pat parduotuvės lankytojai šioje „Maximoje“ ras ir svarbiausias buities priemones. „X“ formato parduotuvėje galima įsigyti ir šviežiai vietoje keptų bandelių bei kruasanų. Pirkėjus vilios gardžiais kavos aromatais parduotuvėje įrengtas kavos aparatas.

Siekiant užtikrinti greitą lankytojų apsipirkimą parduotuvėje įrengtos 1 paprasta ir 2 savitarnos kasos, kuriose galima atsiskaityti banko kortelėmis ir grynaisiais pinigais.

Bendras parduotuvės plotas sudaro 191 kv. m., o prekybos plotas – 136 kv. metrus. Šeškinėje duris atvėrusi parduotuvė yra jau 246-oji prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Lietuvoje.

Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, net iki 40 procentų. Iki kovo 2 dienos perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos, o iki vasario 3 dienos kortelė tekainuos 1 centą. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį pirkėjai gali rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt .

1
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Audra Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Audra
Skaitytojas
Audra

Gaila, kad “būtiniausiomis prekėmis” šioje parduotuvėje nelaikoma pvz.duona bei jos gaminiai, kurių lentynos jau 15 val.tuščios. Užtat ilgai galiojančių saldumynų, gėrimų ir pan.šlamštmaisčio, kokio apstu ir netoliese esančiuose kioskuose, pilnos lentynos.
Siūlau rimtai peržiūrėti ir pakoreguoti prekių asortimentą.
Pirkėja

Panašūs pranešimai

„Panorama“ pernai išlaikė didesnį nei 5 proc. nuomininkų apyvartos augimą

Evaldas Činga

Mindaugo g. „Maximoje“ pradės veikti savarankiško skenavimo sistema

ELTA

Naujas „MoQ“ plėtros etapas: daugiau investicijų, papildomos funkcijos ir pinigų dalybos naudotojams

Evaldas Činga

Pricer.lt maisto kainų tyrimas: prekių krepšelis vėl brangsta

ELTA

LP EXPRESS siuntų terminaluose – daiktų „pasaugojimo“ paslauga

Evaldas Činga

Pokyčiai CUP: automobilius nemokamai leis statyti ilgiau

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika