Vilniaus rinka

Pilaitėje duris atvėrė nauja savitarnos plovykla

Nuo trečiadienio Pilaitės gyventojai galės dar patogiau rūpintis nepriekaištinga automobilių švara – gruodžio 30-ąją sostinės Gilužio g. 5 duris atvėrė nauja „Švaros brolių“ savitarnos plovykla.

Tai jau antra naujai atsidariusi savitarnos plovykla per pastarąsias savaites, gruodžio 22-ąją panaši iškilo Molėtų pl. 8. Projektuojant abi jas didžiausias dėmesys buvo skirtas vairuotojų patogumui ir jų poreikiams, dizainui.

Priežiūros reguliarumą lemia ir patogumas

Pasak „Švaros brolių“ savitarnos plovyklų tinklo vadovo Nerijaus Petraičio, automobilio priežiūra, ypač šaltuoju metų laiku, reikalauja ypatingos priežiūros – drėgmė, speigas, druskomis ir smėliu nubarstyti keliai – visa tai agresyviai veikia kėbulą, kurio tinkamai neprižiūrint mažėja ir atsparumas korozijai, atsiranda įsisenėjusios dėmės.

 

Norint jų išvengti specialistai pataria bent kartą per savaitę ar dvi įprasti apsilankyti plovykloje – reguliari priežiūra padės apsaugoti automobilį nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

„Rūpintis automobilio higiena paprasčiau, kai nesvarbu, kur tektų keliauti – plovyklos visada pakeliui. Tiek sparčiai besiplečiantis Pilaitės rajonas, tiek Molėtų plentas aktualūs dėl vis didėjančio keliaujančių srauto, šios lokacijos labai patogios vykstantiems į darbą ar iš jo, plovyklos turi patogius įvažiavimus“, – kalbėjo N. Petraitis.

Jo teigimu, savitarnos plovyklos turi ir papildomų privalumų – jos itin patogios, kai žmogus nori pats ir pigiai nusiplauti automobilį, o taip siekia palaikyti švarią aplinką neteršiant namų kiemo. Klientų patogumui Gilužio gatvėje bus įrengtos 3 plovimo vietos, Molėtų plente vienu metu plovimo paslauga galės naudotis 2 automobiliai.

 

Efektyvesniam rezultatui – tirštos putos ir nauji siurbliai

Įvertinę vairuotojų poreikius „Švaros broliai“ pasirūpino ir moderniomis valymo priemonėmis. Naujose savitarnos plovyklose įdiegta inovatyvi aktyvių tirštų putų sistema. „Palyginti su įprastomis putomis, jų koncentracija didesnė, todėl ir plovimas – efektyvesnis, naudojant šias putas purvas ir nešvarumai greičiau ištirpsta, pašalinami kur kas greičiau ir lengviau“, – sakė N. Petraitis.

Dar viena naujovė – savitarnos plovyklose atsiradusi šiuolaikiška siurblių zona: naudojant modernius siurblius, automobilis taps dar švaresnis, o ir pats valymas – daug spartesnis ir malonesnis. Atsižvelgiant į klientų poreikius čia įdiegta kilimėlių valymo, servetėlių, langų skysčių aparatai bei specialūs praustuvai – tiek automobiliui, tiek klientui siekiama užtikrinti maksimalią švarą.

Patogus bekontaktis atsiskaitymas

Aktualus privalumas – bekontaktis atsiskaitymas naudojantis „Barking“ programėle – atvykus į plovyklą nebeprireiks grynųjų pinigų, už plovimo paslaugas bus galima atsiskaityti naudojantis mobiliuoju telefonu.

 

„Siekiame užtikrinti kuo daugiau saugumo, jis šiuo metu didžiausias prioritetas. O ir einame koja kojon su šiuolaikiškiausiais technologiniais sprendimais – prisitaikome prie augančių kliento poreikių – plintant COVID-19 virusui žmonės vengia atsiskaityti grynaisiais, kartais jų ir neturi, todėl siūlome išeitį“, – sakė N. Petraitis.

Atidarymo proga – padėka medikams

„Švaros broliai“ ne tik padeda rūpintis švara savoje aplinkoje, bet ir skatina švaros kultūros augimą plačiąja prasme. Tą jau ne kartą įrodė prisidėdami prie kilnių iniciatyvų – dezinfekavo klinikas, nuvalė grafičius nuo Vilniaus pastatų sienų, prieš Kalėdas tapo geraisiais elfas ir išdezinfekavo 300 autobusų.

Praėjusią savaitę atidarydami naują plovyklą Molėtų plente, jie ėmėsi dar vieno gražaus darbo – nemokamai švarino greitosios pagalbos automobilius. Tokia akcija – dovana Santaros klinikų medikams.

 

„Siaučiant virusams, švara mums visiems kaip niekad svarbi. Atidarę plovyklą netoli Santaros klinikų, norėjome išreikšti palaikymą medikams – jiems kasdien tenka misija gelbėti žmonių gyvybes, todėl siekėme, kad bent kelionės greitosios pagalbos automobiliais taptų saugesnės ir švaresnės“, – sakė N. Petraitis.

Į savitarnos plovyklą atriedėjusiais medikų automobiliais buvo pasirūpinta saugiu būdu – šiems atvažiavus į plovyklą, juos per kelias minutes nuplovė specialiai suburta „Švaros brolių“ komanda. Vairuotojams nereikėjo išlipti, ir jau po poros minučių jie galėjo važiuoti toliau. „Saugumas – svarbiausia. Pasitikę grietosios pagalbos automobilius greitai juos nuplovėme ir išlydėjome dirbti toliau“, – kalbėjo N. Petraitis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button