Vilniaus rinka

Paupyje užbaigti dar du gyvenamieji kvartalai

Viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kurianti bendrovė „Darnu Group“ pabaigė dar dviejų gyvenamųjų kvartalų statybas istoriniame senamiesčio „Paupio“ rajone.  

Pasak „Darnu Group“ generalinės direktorės Sigitos Survilaitės-Mekionienės, naujai pastatyti gyvenamieji namai pasižymi svarbiausiais kokybiško ir patogaus gyvenimo atributais bei puikiai papildo Paupio rajoną.

„Skirtingų architektų projektuoti kvartalai  kuria viso rajono daugiasluoksnį išskirtinumą ir unikalų charakterį. Tačiau juos visus vienija bendras siekis, kad kiekvienas pastatas būtų integruotas į aplink supančią gamtą  ir prisitaikytų prie miesto istorijos diktuojamų reikalavimų, tuo pačiu suteiktų visus šiuolaikinius patogumus  kasdieniam paupiečių gyvenimui“, – sako S. Survilaitė-Mekionienė.

 

Dauguma butų nupirkta arba rezervuota

Planuojant Paupio kvartalus, daug dėmesio skirta aplinkinei infrastruktūrai: patogiam susisiekimui, kasdienių paslaugų užtikrinimui, taip pat aukštoms kokybinėms charakteristikoms, išskirtinei architektūrai, gyvenamosios, komercinės ir visuomeninės funkcijų sinergijai. Visi gyvenamieji kvartalai turi skirtingus uždarus kiemus, kuriuose suplanuotos laisvalaikio ir pramogų zonos tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Pabaigtus kvartalus – ketvirtą ir septintojo pirmąją dalį, projektavo architekto Tado Balčiūno biuras ir architektas Andrius Juodpusis. Objektus pastatė rangovai UAB „Naresta“ ir UAB  „Baltijos pašvaistė“. Rinkai šiuose etapuose buvo pasiūlyta 156 butai ir 3 komercinės patalpos, iš kurių didžioji dauguma jau nupirkta arba rezervuota.

Bendrovės „Darnu Group“ investicijos į ketvirtą ir pirmąją dalį septinto kvartalo  siekia apie 20 mln. eurų.

 

„Paupyje“ statybos tęsiamos

Šiuo metu tęsiamos „Paupio“ rajono septinto kvartalo antro etapo statybos, kur dar statoma komercinė dalis, skirta biurams bei komercinėms patalpoms, užtikrinsiančioms kasdienes paslaugas „Paupio“ gyventojams, darbuotojams ir lankytojams. Šiame etape statoma per 100 butų.

Statybos vykdomos ir šeštajame rajono kvartale, kuriame iš viso bus pastatyta 182 nauji butai bei 8 komercinės erdvės. Kaip ir jau pastatytuose kvartaluose, šiame taip pat numatyti uždari kiemeliai su poilsio zonomis, o vienas iš jų pavirs unikalia meno galerija po atviru dangumi.  Pavasarį planuojami ir rekonstrukcijos bei fasadų tvarkybos darbai  seniai apleistame pastate Aukštaičių gatvėje, kuris atgaus gyvenamąją paskirtį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
MikrorajonVibes
MikrorajonVibes
17 dienas (-ų)

Tie balti tai labai prastai atrodo, tiek dėl medžiagų, tiek dėl išdėstymo. Yra gerų vietų Paupy (tas pastatas, kur nuo Krøyer Square nukopijavo pvz.), bet yra ir labai prastų.

Back to top button