Vilniaus rinka

Parduoti ekologiškų produktų parduotuvių tinklai „Livinn“ ir „Biosala“

Didžiausio privataus kapitalo fondų valdytojo Baltijos šalyse „BaltCap“ fondas „BaltCap Growth Fund“ (BGF) pasirašė sutartį dėl 100 proc. ekologiškų produktų prekybos tinklus „Livinn“ bei „Biosala“ valdančių UAB „Sveiki produktai“ ir UAB „Bio Sala“ akcijų įsigijimo. Šiam sandoriui dar reikės Konkurencijos tarybos leidimo.

„Livinn“ ir „Biosala“ yra pirmaujantys ekologiškų bei natūralių maisto ir ne maisto produktų prekybos tinklai Lietuvoje. Jų parduotuvėse siūlomas kruopščiai atrinktas prekių asortimentas ir konsultacijos. Abu tinklai vienija 18 mažmeninės prekybos vietų bei parduotuves internete. 

„Pasaulyje natūralių bei ekologiškų maisto produktų sektorius yra vienas sparčiausiai augančių. Savo sveikata bei savijauta susirūpinę vartotojai ieško galimybių ne tik įsigyti tokių prekių, bet ir gauti kvalifikuotų darbuotojų patarimų. „Livinn“ ir „Biosala“ tinklų steigėjai sukūrė stiprius prekės ženklus, kuriais pasitikima ir kurie atliepia vartotojų lūkesčiams. Mes didžiuojamės galėsiantys prisidėti prie šių bendrovių augimo“, – sakė „BaltCap Growth Fund“ investicijų valdytojas Marius Miškinis. 

 

„Auginant verslą nuo balto lapo prireikia ne tik entuziazmo, bet ir atsidavimo, kūrybiškumo ir kantrybės. Tačiau ir to nepakanka, pasiekus tam tikrą plėtros etapą – spartesniam augimui reikalingas puikiai verslą išmanantis ir stiprų finansinį pagrindą turintis savininkas. Esu tikra, kad mūsų puoselėtos vertybės: išskirtinis dėmesys produktų kokybei, grynumui bei ekologiškumui ir toliau bus bendros įmonės vizitinė kortelė“, – pažymėjo viena iš „Livinn“ įkūrėjų Guoda Azguridienė. 

Tai antroji BGF investicija. Fondas kartu su ambicingais savininkais ir vadovais investuoja į verslų auginimą per plėtrą užsienyje, kitų įmonių įsigijimą, naujų produktų kūrimą. Taip pat fondas gali finansuoti vadovų sandorius, šiems išperkant iš verslo besitraukiančių akcininkų dalis. Vidutinė fondo investicija yra 2-4 mln. Eur, įsigijant reikšmingos mažumos ar daugumos akcijų paketus. 

Šiame sandoryje „BaltCap“ teisės patarėjai buvo advokatų kontora „SPC Legal“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button