Šalia Vilniaus tarptautinio oro uosto įsikūrusi tarptautinė orlaivių interjero projektavimo bei gamybos bendrovė „J&C Aero“ pranešė apie sėkmingai įgyvendintą beprecedenčio sudėtingumo projektą, kurio metu buvo pilnai atnaujintos Ukrainos prezidento naudojamo „Airbus A319“ orlaivio salonas bei keleiviams skirtos sistemos.

2022 m. pradžioje „J&C Aero“ laimėjus valstybinės oro bendrovės „Ukraina“ tarptautinį konkursą, lietuvių inžinieriai parengė „Airbus A319“ lėktuvo salono valdymo ir keleivių patogumui skirtų išmaniųjų sistemų atnaujinimą. Po to, kai šios modifikacijos buvo patvirtintos Europos Sąjungos aviacijos saugos agentūros (EASA), Talino oro uoste įsikūrusio techninio aptarnavimo centro „Magnetic MRO“ komanda instaliavo modernizuotą įrangą, užtikrinantį naujų sistemų patikimumą ir keleivių komfortą.

Tačiau pagrindinis lietuvių indėlis – tai pilnas valstybinio lėktuvo salono atnaujinimas, įskaitant medžiaginių panelių pertraukimą nauja medžiaga, sėdynių ir sofų užvalkalų pakeitimą, pilną salono medžio elementų atnaujinimą bei laminato ir kilimų pakeitimą. Visų salono elementų atnaujinimo darbai buvo atliekami „J&C Aero“ gamybinėje bazėje šalia tarptautinio Vilniaus oro uosto.

„Be jokios abejonės, tai buvo vienas sudėtingiausių ir ambicingiausių mūsų projektų. Didžiuojamės mūsų komanda, kurios sunkus darbas ir bemiegės naktys padėjo bepriekaištingai įgyvendinti visus užsakovo reikalavimus. Mes taip pat esame labai dėkingi valstybinei oro bendrovei „Ukraina“ už pasitikėjimą bei mūsų partneriams iš „Magnetic MRO“ už pagalbą įgyvendinant šį projektą“, – sakė „J&C Aero“ vadovas Laurynas Skukauskas.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su mūsų partneriais iš Baltijos šalių. Nuoširdžiai dėkojame „J&C Aero“ ir „Magnetic MRO“ komandoms už profesionalumą ir pasiaukojimą, sprendžiant projekto iššūkius, darbų kokybę bei sėkmingą finalinį rezultatą“, – komentavo vienas iš oro bendrovės „Ukraina“ atstovų.

„J&C Aero“ yra tarptautinė orlaivių interjero projektavimo bei gamybos bendrovė, siūlanti įvairius „Airbus“ ir „Boeing“ salonų modifikavimo ir remonto sprendimus orlaivių operatoriams, savininkams ir nuomotojams. Bendrovės komanda jungia 100 įvairių specialybių profesionalų, o jos metinė apyvarta siekia 10 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist