Investicijų valdymo įmonės „Capitalica Asset Management“  komandą papildys Mykolas Majauskas. Akcininkų sprendimu, jis siūlomas į įmonės valdybą, o nuo gegužės 2 d. pradeda eiti bendrovės investicinės bankininkystės direktoriaus pareigas.

„Capitalica“ kelia ambicingus tikslus – toliau sparčiai auginame valdomo turto apimtis, žengiame į vis daugiau Europos rinkų, didiname turto segmentų įvairovę. Tikimės, kad Mykolo finansų valdymo patirtis bei tarptautinių kapitalo rinkų išmanymas suteiks papildomą impulsą įmonės plėtrai strateginėmis kryptimis“, – sako „Capitalica Asset Management“ valdybos pirmininkas Andrius Barštys.

M.Majauskas 10 metų kaupė profesinę patirtį tarptautinėse bankininkystės ir nekilnojamojo turto grupėse, įskaitant „Barclays Capital“ Londone ir „Cushman & Wakefield“ Sidnėjuje. Taip pat 10 metų dirbo su valstybės finansų valdymu Lietuvos Respublikos Vyriausybėje ir Seimo biudžeto ir finansų komitete.

Naujojo nario paskyrimui į „Capitalica Asset Management“ valdybą dar turės pritarti investicijų valdymo įmonių veiklą prižiūrintis Lietuvos bankas.

„Capitalica“  yra investicijų valdymo įmonė, plėtojanti ir valdanti komercinius nekilnojamojo turto objektus. Bendrovės tikslas – užtikrinti ilgalaikį grąžos akcininkams augimą investuojant į nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse ir Centrinėje Rytų Europoje. Remdamasi išskirtine investavimo patirtimi, bendrovė valdo informuotiems ir profesionaliems investuotojams skirtus investicinius fondus.

Šiuo metu bendrovė valdo 3 NT fondus: du biurų ir vieną logistikos. Biurų segmente jiems priklauso verslo centrai „Kauno Dokas“, „135“ Vilniuje, vystomas biurų kompleksas „Verde“ Rygoje ir kiti objektai. „Capitalica“ žaliosios logistikos fondas valdo 5 logistikos objektus Taline, Rygoje ir planuoja tolesnius įsigijimus Europoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

28 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist