Vilniaus rinka

Lietuviško „Revolut Bank“ plėtra: paslaugas siūlys dar dešimtyje Europos šalių

Specializuoto banko licenciją turintis „Revolut Bank“ pradėjo aktyvią plėtrą Centrinės ir Rytų Europos regione pasiūlydamas indėlių draudimu apdraustas sąskaitas klientams  Bulgarijoje, Estijoje, Graikijoje, Kipre, Kroatijoje, Latvijoje, Maltoje, Rumunijoje, Slovakijoje ir Slovėnijoje. Banko klientais tapti pasirinkę pasaulinės finansų platformos „Revolut“ vartotojai ateityje galės naudotis ir kitomis bankinėmis paslaugomis, kurias „Revolut Bank“ ketina palaipsniui plėsti visame regione.

Sparčiai augančio banko atstovai įsitikinę, kad indėlių sąskaitos kartu su kitomis „Revolut“ programėlėje teikiamomis paslaugomis suteiks klientams dar efektyvesnę savo finansų kontrolę, daugiau vertės ir saugumo lyginant su tradiciniais bankais.

„Banko paslaugas klientams jau teikėme Lietuvoje ir Lenkijoje, o dabar žengiame platesnį žingsnį į dešimt naujų rinkų. Banko plėtra leis auginti klientų pasitikėjimą visame regione bei ateityje jiems pristatyti ir daugiau novatoriškų paslaugų“, – sako „Revolut Bank“ vadovas Virgilijus Mirkės.

 

„Skaitmeninės ekonomikos kuriama pridėtinė vertė ir reikšmė nuolat auga. „Revolut Bank“ – puikus šio proceso pavyzdys. Džiaugiamės matydami, kad mūsų asociacijos nariai siūlo modernius finansų tvarkymo sprendimus vis daugiau klientų“, – teigia dr. Eivilė Čipkutė, Lietuvos bankų asociacijos prezidentė.

Europos centrinis bankas specializuoto banko licenciją „Revolut Bank“ suteikė Lietuvos banko teikimu. Praėjusiais metais „Revolut“ specializuotą banką pristatė Lietuvoje ir Lenkijoje bei čia jau pradėjo siūlyti kredito paslaugas – vartojimo paskolas ir kredito korteles. Specializuoto banko licencija leidžia „Revolut Bank“ teikti bankines paslaugas per „Revolut“ programėlę. 

Iki šiol „Revolut“ grupė pritraukė beveik 1 mlrd. JAV dolerių investicijų ir buvo įvertinta 5,5 mlrd. JAV dolerių. Vos per penkerius metus „Revolut“ pritraukė daugiau nei 15 milijonų klientų visame pasaulyje. Naudodamiesi „Revolut“ programėle, klientai gali tiksliai žinoti, kiek lėšų kiekvieną mėnesį išleidžia, pavyzdžiui, restoranuose ar maisto prekėms, jie gali nustatyti šių kategorijų mėnesio išlaidų biudžetą, lengvai valdyti mokesčius už prenumeratas, akimirksniu siųsti ir gauti pervedimus iš „Revolut“ draugų, o suapvalintas savo išlaidas skirti taupymui, taip pat patogiai laikyti ar keisti lėšas 31 valiuta.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button