Pasaulinė tarptautinių perlaidų kompanija „TransferGo“ pirmoji rinkoje pradeda teikti visiškai nemokamų tarptautinių piniginių perlaidų paslaugas privatiems ir verslo klientams. Nuo šiol klientai visame pasaulyje galės siųsti pinigus be jokių papildomų mokesčių. Bendrovė taikys nulinius paslaugos suteikimo įkainius ir tarptautinius pinigų pervedimus atliks vidutiniu tarpbankiniu užsienio valiutų kursu.

„Šiuolaikinis pasaulis yra globalus, todėl manome, kad klientai turi turėti galimybę tarptautiniu mastu siųsti pinigus šeimai ir artimiesiems visiškai nemokamai – lygiai taip pat, kaip tai jau yra daroma šalies viduje. Mūsų produktas buvo kuriamas atsižvelgiant į jautriausius mūsų klientams klausimus, šiuo atveju – perlaidų mokesčius, kuriuos vis dar taiko esami rinkos dalyviai ir konkurentai. Esame įsitikinę, kad sudėtingos ir sunkiai suprantamos mokesčių sistemos turi būti pašalintos, todėl ši paslauga bus teikiama be jokių perlaidų mokesčių ir jokių papildomų valiutos keitimo antkainių – tai bus tiesiog nemokama“, – teigia „TransferGo“ vadovas ir vienas įkūrėjų Daumantas Dvilinskas.

Jis atskleidžia, kad galimybė pasiūlyti nemokamas perlaidas atsirado būtent dėl skubiųjų tarptautinių perlaidų paslaugų, leidžiančių klientams tarptautinius piniginius pervedimus atlikti akimirksniu, pasisekimo. Bendrovė nemokamų perlaidų paslaugą visiems vartotojams nusprendė pasiūlyti po to, kai ji susilaukė didelio populiarumo keliose pasirinktose rinkose.

Šiemet ypač sparčiai augusi lietuvių įkurta kompanija toliau siekia kurti skaidrias, pasitikėjimu grįstas ir į vartotojo patirtį orientuotas paslaugas, kuriomis jau naudojasi per 700 tūkst. klientų visame pasaulyje. Atsižvelgdami į klientų poreikius, šių metų spalio 12 d. „TransferGo“ pradės ir sutelktinio finansavimo kampaniją per „Seedrs“ platformą, leidžiančią žmonėms investuoti į įmonių akcijas.

„Klientai yra mūsų visos veiklos pagrindas. Nuolat augdami ir diegdami inovacijas, norime, kad jie taptų šios mūsų kelionės dalimi. Būtent todėl šį mėnesį pradedama sutelktinio finansavimo kampanija, kuri visiems norintiems suteiks galimybę dalintis mūsų pasiekimais“, – atskleidžia D. Dvilinskas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist