Ketvirtadienį, gruodžio 9 dieną, Vilniuje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Taikos g. 1. Į naujos parduotuvės prekybinę įrangą ir remontą prekybos tinklas investavo virš 760 tūkstančių eurų.    

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 350 kv. m, o bendrasis plotas siekia 573 kv. m. Naujoje parduotuvėje yra įrengtos 3 įprastos ir 4 savitarnos kasos, kurios pagreitins skubančiųjų apsipirkimą.

Pirkėjai parduotuvėje ras ypač platų šviežio maisto bei kulinarijos ir konditerijos asortimentą. Taip pat kalėdinio stalo patiekalų pasirinkimą,

„Atnaujindami šią parduotuvę atsižvelgėme į vietos gyventojų poreikius, todėl neabejojame, kad pirkėjai įvertins pokyčius ir ši parduotuvė bei jos darbuotojai taps tikrais pagalbininkais, ruošiantis šventėms. Tikiu, kad Justiniškių mikrorajono gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už geriausią kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Naujoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 17 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, ypatingas dėmesys skiriamas darbuotojams. Visi „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti papildomu sveikatos draudimu, kuris nuo gruodžio 1-osios yra išplėstas, įtraukus papildomas sveikatos priežiūros paslaugas. Darbuotojams susirgus COVID-19 liga ir gydantis ligoninėje bendrovė savo lėšomis skiria specialią pašalpą. Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: gruodžio 9 d. – sausio 9 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. O gruodžio 9–12 dienomis AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist