Logistikos sektorius pradeda ruoštis intensyviam kalėdiniam laikotarpiui. „Omniva LT“ pradėjo samdos kampaniją ir skelbia, kad sezoniniam darbui iš viso šiuo metu įvairiuose šalies miestuose yra ieškoma daugiau nei 160 darbuotojų. Didžiausias dėmesys skiriamas kurjeriams, siuntų skirstytojams ir klientų aptarnavimo specialistams.

„Sezoninį darbą įprasta sieti su vasara, tačiau mūsų versle pats darbų įkarštis fiksuojamas metų pabaigoje, ruošiantis Kalėdoms. Būtent todėl jau rudenį pradedame aktyvią darbuotojų paiešką į kurjerių, siuntų skirstytojų ir klientų aptarnavimo specialistų pozicijas. Augant siuntų srautams, klientų konsultacijų poreikiui, natūraliai auga ir šias funkcijas užtikrinančių padalinių komandos“, – teigė Mėta Šiaučiulienė, „Omniva LT“ personalo partnerė.

Kurjerių komandos stiprinamos Vilniuje, Kaune, Šiauliuose bei Panevėžyje, siuntų skirstymo komandos – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje. Gyvenantys Kaune ar aplinkiniuose miestuose kviečiami papildyti bendrovės klientų aptarnavimo specialistų gretas.

Galimybė darbuotojams iš regionų

Kaip nurodo M. Šiaučiulienė, nors darbuotojų ieškoma didžiuosiuose miestuose įsikūrusiuose padaliniuose, galimybės įsidarbinti siūlomos ir aplinkinių miestų gyventojams.

„Stengiamės į komandą surinkti motyvuotus darbuotojus, todėl sudarome sąlygas prisijungti ir regionų gyventojams. Pavyzdžiui, kadangi dirbti nuotoliu siuntų skirstymo centro darbuotojams negalima, pasirūpiname jų tarpmiestiniu pervežimu į ir iš darbovietės. Į Vilniaus bei Kauno logistikos centrus organizuojame transportą iš Šalčininkų ar Kaišiadorių ir taip padengiame darbuotojams kelionės į darbą išlaidas“, – sakė Mėta Šiaučiulienė.

„Omniva LT“ personalo partnerė pasakoja, kad sezoninė samda yra puiki galimybė išbandyti profesiją. Norintiems tęsti karjerą, o tokių kasmet vis daugėja, įmonė stengiasi sudaryti sąlygas likti. Kaip rodo kas ketvirtį atliekami darbuotojų pasitenkinimo tyrimai, atmosfera komandose vertinama puikiai, kaip ir glaudus ryšys, užsimezgęs su tiesioginiu vadovu, o tai yra vienas lemiančių faktorių darbuotojo apsisprendimui likti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

11 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist