Vilniaus rinka

IKEA Lietuvoje tapo pavyzdine IKEA parduotuve pasaulyje

IKEA parduotuvė Vilniuje tapo pavyzdine IKEA tinklo parduotuve pasaulyje. Tai trečioji tokia Švedijos mažmeninės prekybos baldais ir namų apyvokos reikmenimis tinklo parduotuvė pasaulyje. Iki šiol pavyzdinėmis pripažintos tik IKEA Yas Island parduotuvė Jungtiniuose Arabų Emyratuose bei IKEA Delft parduotuvė Olandijoje.

„Šis įvertinimas reiškia, jog IKEA parduotuvė Vilniuje pavyzdingai įgyvendindama IKEA prekės ženklo reikalavimus geriausiai patenkina vietos vartotojų poreikius. IKEA Vilniuje jau buvo apdovanota kaip geriausia IKEA parduotuvė pasaulyje 2017 metais. Nuoseklus ir nuolatinis noras tobulėti užtikrino šiai parduotuvei bei jos komandai dar vieną pasiekimą. Būdama pavyzdine parduotuve IKEA Vilniuje įkvėps ir padės tobulėti kitoms IKEA parduotuvėms pasaulyje“, – sako Alberto Fossati, „Inter IKEA Systems B.V.“, valdančios IKEA frančizės teises pasaulyje, atstovas.

Šis įvertinimas skiriamas tik toms parduotuvėms, kurios nuosekliai ir sėkmingai įgyvendina visus pasaulinio prekybos tinklo reikalavimus: užtikrina siūlomų baldų ir namų sprendimų patrauklią kainą, geriausią patirtį vartotojams, į vertės kūrimą įtraukia darbuotojus, efektyviai įgyvendina prekės ženklo reikalavimus ir pan. Toks pripažinimas reiškia, jog kitų šalių tinklo atstovai galės lankytis Lietuvoje mokytis gerosios patirties.

 

„Pasaulyje šiuo metu veikia 423 IKEA parduotuvės. Vilniaus parduotuvė tapo trečiąja pavyzdine parduotuve. Tai reiškia, kad pirmaujame ne tik regione, bet ir pasaulyje, pirmiausia užtikrindami geriausią patirtį pirkėjams ir siekdami kasdienės IKEA vizijos – sukurti geresnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Šis pripažinimas – tai IKEA Lietuva parduotuvės komandos pastangų įvertinimas, įrodantis, kad imamės tinkamų priemonių mūsų pirkėjų lūkesčiams patenkinti“, – sako Martin Clarke, IKEA parduotuvės Vilniuje vadovas.

Vienas iš svarbių vertinimo kriterijų, kurį privalo atitikti didžiausio pasaulyje baldų gamintojo pavyzdinės parduotuvės yra šalies rinkos lūkesčių išpildymas, įvertinant vietines tradicijas, pirkėjų įpročius bei gyvenimo sąlygas. Tarp visų pavyzdinėms parduotuvėms keliamų reikalavimų vertinami tokie kriterijai, kaip prieinama kaina, tinkamas IKEA prekės ženklo pozicionavimas, platus prekių ir paslaugų asortimentas. Pavyzdinį įvertinimą gavusi parduotuvė privalo siūlyti žemiausias kainas rinkoje, komunikuoti švediškąjį kompanijos identitetą, pirkėjams siūlyti mažiausiai 7200 prekių asortimentą, teikti nustatytą paslaugų spektrą, pradedant baldų projektavimu ir baigiant jų surinkimu.

Švedijos kompanija siekia, kad iki 2020 m. 12-14 IKEA parduotuvių visame pasaulyje įgytų pavyzdinių parduotuvių įvertinimą. Pirmoji tokį pripažinimą 2018 m. sausį gavo IKEA Yas Island parduotuvė Jungtiniuose Arabų Emyratuose, antrąja pavyzdine parduotuve gegužės mėnesį išrinkta IKEA Delft Olandjoje, o trečioji pavyzdinė parduotuvė pasaulyje – IKEA Lietuva – šio įvertinimo sulaukė šią savaitę. Praėjusiais metais IKEA parduotuvė Vilniuje taip pat buvo išrinkta geriausia IKEA parduotuve visame pasaulyje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Megumin
Megumin
2 metus

Sušikti kapitalistai nori išvogt mūsų miškus

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button