Vilniaus rinka

IKEA kviečia teikti paraiškas norintiems nemokamai atsinaujinti namus

Šiandien prasideda dalyvių, norinčių, kad jų namus, verslo patalpas ar vasarnamį nemokamai atnaujintų IKEA interjero dizaineriai, atranka. Ruošiamasi net dviem naujiems TV laidos „Namų idėja su IKEA“ sezonams, tad dalyviai gali pasirinkti iš dviejų skirtingų atnaujinimų temų. Iš viso per du TV sezonus bus atrinkta 16 laimingųjų.

Jau ketvirtasis IKEA ir TV3 projekto sezonas startuos šių metų rudenį. Jo šūkis – „Namai, kurie prisitaiko“. Penktasis sezonas, su šūkiu „Ypatingi sprendimai ypatingiems namams“, prasidės kitų metų pavasarį. Atrankos dalyviai gali pasirinkti, kuriame iš dviejų sezonų su skirtingomis temomis nori dalyvauti.

Rudenį atskleis prisitaikančių namų paslaptis

Šį pavasarį IKEA užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad daugelis (89 proc.) apklaustųjų karantiną po vienu stogu praleido ne vieni. Tad didžiąją laiko dalį namiškiams leidžiant namuose, šie turėjo prisitaikyti prie kelių žmonių skirtingų veiklų ir poreikių. Šiuo laikotarpiu išryškėjo, kad namuose trūksta vietos (17 proc.), jie nėra pakankamai patogūs (11 proc.) ar pritaikyti visiems poreikiams (10 proc.)

 

„Rudenį startuosiančio „Namų idėja su IKEA“ projekto pagrindinė idėja – namai, kurie prisitaiko. Tokį poreikį padiktavo išgyventas karantinas, kuris parodė, kad daugeliui žmonių prireikė transformuoti namų erdves. Pavyzdžiui, prireikė įsirengti darbo vietą namuose (34 proc.), o balkonas ar terasa staiga tapo pagrindine erdve mėgautis grynu oru (30 proc.). Ne vienas iš mūsų namuose pradėjo sportuoti (15 proc.), užsiimti kitais hobiais ar leisti daugiau laiko su šeima. Kilo poreikis daugiafunkciniams, lankstiems namams, lengvai prisitaikantiems prie skirtingų jų gyventojų poreikių. Naujame sezone rodysime sprendimus, kaip juos būtent tokiais paversti“, – sako IKEA interjero dizainerių vadovė Eglė Čyvė.

Pavasarį naujam gyvenimui prikels pamirštas namų erdves

2021 metų pavasarį startuosiantis naujas TV laidos sezonas skelbs apie „Ypatingus sprendimus, ypatingiems namams“. Jis kvies naujai pažvelgti į pamirštas namų erdves.

„Daugelio namuose yra erdvių, kurias galima pavadinti nestandartinėmis. Neretai joms nelengva sugalvoti ir rasti interjero sprendimų, tad jos nėra pilnavertiškai išnaudojamos. Tai gali būti tuščia erdvė po laiptais, siauras koridorius, palėpė, sandėliukas, šeimos verslo patalpos, lofto tipo butas ar namelis kaime. Sieksime suteikti praktiškų patarimų, kaip tokias erdves prikelti naujam gyvenimui ir taupiai atnaujinti“, – atskleidžia IKEA dizainerė. Pasak jos, TV laidos padeda įgyvendinti IKEA viziją – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių.

 

Šio sezono laidoms IKEA ieško ir vasarnamių, sodybų ar sodo namelių, kuriuos atnaujins interjero dizainerių komanda.

Jau galima teikti paraiškas

Per tris projekto „Namų idėja su IKEA“ sezonus IKEA interjero dizaineriai jau atnaujino 26 Lietuvos šeimų namus. Tai buvo įvairios erdvės: miegamieji, svetainės, virtuvės, balkonai, garažai, darbo namuose zonos ir net nedidelių verslų patalpos. IKEA padėjo pritaikyti namus prie pasikeitusių šeimos aplinkybių – atsiradus naujam nariui, ar ištuštėjus šeimos lizdui, – parodė sprendimus ir dalino patarimus, kaip gyventi tvarkingiau ir patogiau.

Į nemokamą erdvių atnaujinimą gali pretenduoti ne tik namų ar butų, tačiau ir biurų, mažmenines prekybos, gamybos ar kitų įmonių savininkai. Teikiant paraiškas reikės nurodyti, kuriame sezone – rudens ar pavasario – norima dalyvauti bei, kurią būsto erdvę atnaujinti: gyvenamąjį kambarį, miegamąjį, virtuvę, sodo namelį ar savo verslo patalpas. Kiekvienam iš sezonų projekto komisija atrinks po 8 dalyvius, kuriems bus atnaujinta jų pasirinkta erdvė. Norintys dalyvauti projekto atrankoje, paraiškas iki birželio 28 d. gali pateikti čia.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
116 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
60 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Agne
Agne
5 mėnesius

Sveiki kada ir kur butu galima registruotis naujam sezonui. Ačiū

Dovilė
Dovilė
5 mėnesius

Sveiki, esu ikimokyklinio ugdymo pedagogė, mūsų įstaigoje kiekviena grupė turi savo virtuvėles, nes maitinimas vyksta grupėse. Virtuvėlė labai senovinė ir nepraktiška nei savo išdėstimu, nei patogumu… Tai labai maža patalpa, tačiau joje nemažai turi sutilpti; įrankių, indų ir pan… Būtų smagu jei atvyktu, IKEA su savo idėja ❤️❤️❤️

Romualda
Romualda
6 mėnesius

Sveiki, turiu namo dalį 28 kavadratų.Noriu padovanoti dukrai, tačiau reikalingas erdvės atnaujinimas. Būtų labai malonu, kad padėtumėte,kad įgyvendinčiau savo svajonę,labai būčiau dėkinga.Ačiū

Vita
Vita
6 mėnesius

Sveiki,
Mano Mama po daugybes metu pagaliau išpilde savo svajone ir iškeite miesto gyvenima i gyvenima vienkiemyje su vaizdu i lakstančias lamas gamtoje! norėčiau pagalbos irenginėjant Mamytes virtuve.
labai lauksime! 😊

Jurgita
Jurgita
6 mėnesius

Sveiki, auginame dvi dukreles skirtingo amžiaus. Viena paauglė, kitai 5 metai. Norėtume įrengti kambarį, kad tiktų abejoms mergaitėms. Ačiū.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button