Tai – vienas sparčiausiai augančių finansinių paslaugų teikėjų pietryčių Europos regione, kurio pagrindinė veikla yra Bulgarijoje ir Rumunijoje, taip pat bankas vykdo veiklą Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje ir Lenkijoje. Tikima, kad naujo banko veikla padės sustiprinti skaitmeninių finansinių paslaugų plėtrą Europoje ir „4finance Group“ veiklą.

Veiklos pradžia Lietuvoje – žingsnis, leidžiantis įgyvendinti banko verslo strategiją, kuria siekiama skatinti skaitmeninių paslaugų integraciją Šiaurės bei Vidurio Europoje, Baltijos šalyse. Tokia kryptis grįsta „TBI Bank“ motininės įmonės „4finance Group“ padėtimi – šiame regione įmonė pripažinta viena iš pirmaujančiųjų skaitmeninio (online) skolinimo sektoriuje.

Tikslas – vertė klientui

Naujos, stabilios, aukštesnio pragyvenimo lygio šalių rinkos „TBI Bank“ suteikia galimybę diversifikuoti savo paskolų portfelį skiriant dėmesį kredito bei koncentracijos rizikų mažinimui. Veiklos startas Lietuvoje – natūralus banko plėtros žingsnis, mat pritaikius „4finance Group“ patirtį ir skaitmeninius pardavimo kanalus bus galima lengviau pasiekti klientus.

„Lietuva turi didelį potencialą, vartotojai priima ir išmano skaitmeninius sprendimus, ieško naujos kartos banko paslaugų ir patirties. Veiklos pradžia šioje rinkoje yra svarbus žingsnis verslui plečiantis ir siekiant sukurti daugiau vertės klientams ateityje“, – tikina „TBI Bank“ vyresnysis viceprezidentas Lukas Tursa.

Pirmieji žingsniai – vartojimo paskolos

Lietuvoje naujasis bankas veiks nesteigiant filialo. Veiklos pradžioje „TBI Bank“ bendradarbiaus kartu su Lietuvoje gerai žinomu paskolų teikėju Vivus.lt. Mat tiek UAB „Credit Service“, valdanti prekės ženklą Vivus.lt, tiek „TBI Bank“ priklauso tai pačiai įmonių grupei „4finance Group“. Šis grupės narių bendradarbiavimas, tikima, padės sustiprinti prekės ženklą ir banko pozicijas šalyje, o klientams užtikrins aukščiausios kokybės standartus atitinkančias finansines paslaugas.

„Naujo banko įvedimas sustiprins ne tik skaitmeninių paslaugų plėtrą šalyje, tačiau ir kitų alternatyvaus finansavimo įmonių, tokių kaip „Credit Service“, pozicijas. Tikime, kad daugėjant finansinių paslaugų teikėjų alternatyvų šalyje, klientai galės lengviau išsirinkti labiausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Labai džiaugiamės šiuo projektu ir tikime, kad jis bus naudingas labiausiai vartotojams“, – sako UAB „Credit Service“ direktorė Giedrė Štuopė.

Ateityje „TBI Bank“ planuoja plėstis, stiprinti pozicijas bei teikti papildomas finansines paslaugas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist