Vilniaus rinka

„Grigeo“ į kartono ir pakuotės verslą pritraukė iki 30 mln. eurų investicijų

Popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupė „Grigeo” pasirašė investavimo ir akcininkų sutartį su privataus kapitalo fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ antrine bendrove „BSGF Salvus“ dėl iki 30 mln. eurų siekiančių investicijų. Kaip per „Nasdaq” Vilniaus biržą pranešė grupė, investuotojas keliais etapas investuos iki 30 mln. eurų į bendrovės valdomą antrinę bendrovę „Grigeo investicijų valdymas“ ir įsigis iki 49,99 proc. jos akcijų.

Grupės teigimu, pagrindinis investicijų tikslas yra per artimiausius 5 metus išplėsti kartono ir pakuotės verslo įmonių pajėgumą.

„Su investuotojo atėjimu numatoma reikšminga kartono verslo plėtra: apie 150 mln. eurų planuojama investuoti į naują popieriaus gamybos iš antrinės žaliavos fabriką, taip pat planuojama investuoti į esamo kartono verslo gamybos pajėgumo atnaujinimą bei tolimesnę kartono ir jo pakuočių gamybos verslo plėtrą Baltijos šalyse ir už jų ribų”, – teigia grupė.

 

„Grigeo“ valdomas kartono ir jo pakuotės verslas 2018 metais padidino pajamas 7,8 proc. ir siekė 72 mln. eurų. Jame dirba apie 400 žmonių.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button