Popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupė „Grigeo” pasirašė investavimo ir akcininkų sutartį su privataus kapitalo fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ antrine bendrove „BSGF Salvus“ dėl iki 30 mln. eurų siekiančių investicijų. Kaip per „Nasdaq” Vilniaus biržą pranešė grupė, investuotojas keliais etapas investuos iki 30 mln. eurų į bendrovės valdomą antrinę bendrovę „Grigeo investicijų valdymas“ ir įsigis iki 49,99 proc. jos akcijų.

Grupės teigimu, pagrindinis investicijų tikslas yra per artimiausius 5 metus išplėsti kartono ir pakuotės verslo įmonių pajėgumą.

„Su investuotojo atėjimu numatoma reikšminga kartono verslo plėtra: apie 150 mln. eurų planuojama investuoti į naują popieriaus gamybos iš antrinės žaliavos fabriką, taip pat planuojama investuoti į esamo kartono verslo gamybos pajėgumo atnaujinimą bei tolimesnę kartono ir jo pakuočių gamybos verslo plėtrą Baltijos šalyse ir už jų ribų”, – teigia grupė.

„Grigeo“ valdomas kartono ir jo pakuotės verslas 2018 metais padidino pajamas 7,8 proc. ir siekė 72 mln. eurų. Jame dirba apie 400 žmonių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist