Vilniaus rinka

Gėlių pristatymas Vilniuje. TOP 5 elektroninės parduotuvės

Artėjant rugsėjo 13-osios apribojimams, pristatome 5 elektronines gėlių parduotuves, kurių pagalba savo artimiems žmonėms galite nusiųsti spalvingą staigmeną į namus be jokio kontakto. Gėlių pristatymo paslauga – tai galimybė užsakant gėles internetu nusiųsti sveikinimus ir staigmeną Jums artimam žmogui. Atrinkome išimtinai Vilniuje veikiančias elektronines gėlių parduotuves, kuriose galimas bekontaktinis pristatymas.

  • Gintaresgeles.lt elektroninėje gėlių parduotuvėje rasite labai didelį pasirinkimą. Tai, mūsų manymu, viena didžiausią gėlių asortimentą siūlančių elektroninių parduotuvių. Puokštes galite pirkti įpakuotas popieriuje, kas suteikia išskirtinumo ir žavesio. Prie gėlių galite pridėti atviruką, didelių ir mažų pliušinių meškinų, balionų ir meškiukų iš rožių.
  • Flowerstime.lt elektroninėje gėlių parduotuvėje rasite labai gražių gėlių dėžučių. Gėlių, esančių dėžutėje, papildomai prižiūrėti nereikia (nereikia kirpti gėlių kotų, keisti vandens). Gėlių dėžutes patogiausia užsakyti, kai norima sveikinti žmogų, esantį darbe. Tai bus ne tik gražus, tačiau ir patogus siurprizas.
  • Pristatomegeles.lt elektroninėje gėlių parduotuvėje rasite didžiausią miegančių rožių pasirinkimą. Mieganti rožė – tai stabilizuota gyva rožė, kuri nevysta ir laikosi metus ar net daugiau, jei negauna drėgmės ar tiesioginių saulės spindulių. Todėl miegančios rožės dažniausiai komponuojamos po stiklu. Užsakant tokį siurprizą Jūsų artimas žmogus bus nustebintas bei turės gražią dekoraciją namuose.
  • Breto.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų gėlių asortimentą bei įvairias dovanas. Galite rinktis ir siųsti ne vien gėles, bet ir pridėti balionų, rožių meškiukų, didelių meškinų, originalių, šmaikščių ar kitokių dovanų. Tai vienintelė tokio pobūdžio ne tik gėlių, bet ir dovanų pristatymą tiesiai gavėjui teikianti elektroninė parduotuvė Vilniuje.
  • Julietrose.lt elektroninėje parduotuvėje rasite neįprastų, išskirtinių puokščių ir gėlių pasirinkimą su pristatymu tiesiai gavėjui. Visus metus galite rasti tokių gėlių, kaip ramunėlės, hiacintai ar amariliai. Šioje elektroninėje parduotuvėje esančias puokštes rekomenduojama rinktis, kai norisi kažko išskirtinio, netradicinio.


Dažniausiai gėlių pristatymo paslauga naudojama norint nustebinti, pasveikinti, kai esate išskirti atstumo ar atsiprašyti. Išbandykite šią paslaugą ir Jūs.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button