Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba praneša, jog bendrovės „Electrolux“ ir „AEG“ informavo apie savanorišką belaidžių siurblių „Electrolux Pure F9“ ir „AEG FX9“ atšaukimą iš rinkos.

Gamintojai nustatė, kad šių prietaisų baterija tam tikromis aplinkybėmis gali perkaisti, ir dėl to siurbliai gali užsidegti. Toks elemento perkaitimas laikomas rimtu pavojumi, nes ugnis gali išplisti ir uždegti aplink esančias degias medžiagas. Vartotojai raginami nebenaudoti šių gaminių ir kreiptis į pardavėją.

„Electrolux“ – tai rimtas pavojus

„Electrolux“ prašo klientų, įsigijusių toliau nurodytų serijos numerių „Electrolux Pure F9“ belaidžius siurblius, nebenaudoti jų dėl galimo su naudotojų saugumu susijusio defekto.

Pavojų galimai kelia prietaise naudojamas elementas, kuris tam tikromis aplinkybėmis gali perkaisti, dėl ko dulkių siurblys gali užsidegti. Toks elemento perkaitimas laikomas rimtu pavojumi, nes ugnis gali išplisti ir uždegti kitas aplinkui esančias degias medžiagas.

Susijusių modelių savininkų prašome susisiekti su vietos „Electrolux“ atstovybe, kurios darbuotojai suteiks nurodymus, kaip grąžinti prietaisą ir informuos apie klientams siūlomas kompensacijos galimybes (pvz., pakeitimą kitu prietaisu).

Kol kas žinių apie nukentėjusius dėl šio defekto nėra. Nepaisant to, į šį pavojų žvelgiame labai rimtai, nes klientų saugumas yra didžiausias „Electrolux“ prioritetas. Nusprendėme nedelsiant atšaukti visus susijusius šios klasės gaminius.

Jei turite prietaisą, atitinkantį nurodytą modelį, gaminio ir serijos numerius, privalote nedelsdami nutraukti tokio prietaiso naudojimą, laikyti jį atskirai nuo įkrovimo stotelės ir iš elektros lizdo ištraukti įkrovimo stotelės maitinimo laidą.

Jei jūsų prietaiso modelis ir gaminio numeris (PNC) atitinka nurodytus, serijos numeris (SN) patenka į nurodytą diapazoną, o su jumis vietinė „Electrolux“ atstovybė dar nesusisiekė, prašome paskambinti telefonu 37052106621. Mūsų darbuotojai suteiks jums nurodymus, kaip grąžinti gaminį ir gauti kompensaciją.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist