Jūs perskaitėtė straipsnio antraštę teisingai – Vilniaus mieste,spalio 16-osios išvakarėse,  tamsią Dominikonų gatvę ryškiomis spalvomis nutvieskė išskirtinis, lyg iš ateities atvykęs tramvajus.

Tačiau, kad ir kaip realistiškai tramvajus atrodo, tai nėra realus reiškinys, tai šių dienų socialinių tinklų komunikacijoje ypač plačiai naudojamas ir sparčiai populiarėjantis “CGI” (angl. computer-generated imagery ‘kompiuteriu sugeneruotas vaizdas’), kurį, kaip įrankį savo naujienai skleisti savo socialinių tinklų paskyrose Facebook; Instagram; TikTok; pasitelkė ir draudimo bendrovė “Balcia Insurance SE”, o naujieną jie “atvežė” ne tik unikaliu būdu, pati naujiena ir iš savęs yra unikali – vienintelė tokia mobili draudimo aplikacija kiekvieno “Balcia” kliento išmaniajame telefone. Tokio pobūdžio inovatyvios reklamos sprendimus, tapant tendencijos dalimi, Lietuvoje įgyvendino tik keli prekiniai ženklai.  

„Balcia“ mobilioji programėlė sukurta siekiant pagerinti draudimo paslaugų vartotojo patirtį Lietuvoje, iš šio siekio atsirado ir kampanijos šūkis “Tavo Apps’ų Mėgstamiausias App’sas”, o pats app’sas išsiskiria unikalia vartotojo kelione – kiekvienas jo naudotojas gali lengvai ir greitai įsigyti savo gyvenimo būdą atitinkančias draudimo paslaugas ir kreiptis dėl žalos atlyginimo, vos per kelias minutes!

Programėlėje numatomas unikalus kelių eismo saugumo žemėlapis Lietuvos vartotojo pasirinktame regione ir lojalumo programa su kelių lygių žaidimų elementais. Naujoji programėlė Android ir iOS naudotojams pasiekiama jau nuo šių metų Spalio 16 d.

„Balcia“ į programėlės sukūrimą investavo tam, kad pagerintų kiekvieno jų kliento patirtį – supaprastintų draudimo įsigijimo, atšaukimo ir žalos atlyginimo procesus, o draudimo produktus pritaikytų individualiems poreikiams. Naujoje mobiliojoje programėlėje vartotojai gali lengvai ir patogiai įsigyti draudimo paslaugų, taip pat pateikti pretenzijas ir lengvai sekti savo žalų nagrinėjimo laiką. Mobilioji programėlė sukurta tam, kad visi norintys galėtų lengvai įsigyti draudimo paslaugas, o iškilus poreikiui, patogiai kreiptis dėl žalos atlyginimo.

„Balcia“ su “Tavo Apps’ų Mėgstamiausiu App’su” siūlo ne tik įsigyti ir valdyti draudimo paslaugas, bet ir dalyvauti įvairiuose įdomiuose iššūkiuose, bei žaidimuose. Aplikacijos vartotojai pirmieji sužinos naujienas apie įmonės bendradarbiavimo partnerių aktualijas ir specialius, išskirtinius pasiūlymus. 

Be to, visi atsisiuntę mobiliąją programėlę ir prie jos prisijungę iki lapkričio 17 d. į savo išmanųjį telefoną, gaus vienkartinį 25% nuolaidos kodą, kurį galės panaudoti bet kada, jiems patogiu metu, bet kuriam draudimo produktui įsigyti. Šį nuolaidos kodą taip pat bus galima naudoti programėlėje, pas „Balcia“ bendradarbiavimo partnerius ar „Balcia“ svetainėje, taip pat nuolaidos kodu, jums jo vis dėl to nepanaudojus – jį bus galima perduoti draugui, ar šeimos nariui. 

*Atsisiuntus programėlę po lapkričio 17 d. 25% nuolaida visiems draudimo produktams įsigyti suteikiama – nebus.

Balcia mobiliąją programėlę galima nemokamai parsisiųsti iš App Store arba Google Play. Daugiau apie programėlės funkcionalumą galite sužinoti: www.balcia.lt/lt/app

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

16 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist