„Citadele“ bankas suteikė 3,8 milijonų eurų paskolą cargoGO įmonių grupei, kuri planuoja panaudoti finansavimą kuriant naują vairuotojų mokymų centrą, teikti vairuotojų apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas. 1,2 milijonų eurų iš banko suteikto finansavimo bus skirti naujų vilkikų lizingui.

„Logistikos sektorius yra vienas svarbiausių šalies ekonomikos gyvybingo ir vystymo šaltinių. Tuo pačiu tai yra ir vienas sudėtingiausių verslų, todėl džiugu, kad cargoGO visus šio sektoriaus iššūkius sėkmingai sprendžia jau 20 metų. Neabejoju, kad mūsų finansavimas suteiks daugiau galimybių stiprinti pozicijas rinkoje ir sėkmingai vykdyti veiklos plėtrą,“ – sako Vaidas Žagūnis,  „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims.

cargoGO už banko suteiktą paskolą įsigijo 7 000 kv.m. patalpas Vilniaus mieste, Minsko plente, kuriose bus kuriamas mokymų centras kartu suteikiant vairuotojams kitas kompleksines – apgyvendinimo, maitinimo, parkavimo – paslaugas, kurios leistų užtikrinti kokybišką poilsį bei pasiruošimą darbui.

 „Nors sandoris įvyko dar prieš paskelbiant ekstremalią situaciją tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, esame pasiruošę iššūkiams ir šį projektą įgyvendinti. Turime puikiai dirbančią komandą, aiškius procesus. Tai leidžia drąsiau priimti greitus sprendimus ir puikiai prisitaikyti prie rinkos pokyčių. Kaip ir daugumoje logistikos kompanijų, taip ir mūsų, didžiąją dalį vairuotojų sudaro ne Lietuvos gyventojai, todėl kiekvieną savaitę vykdant sudėtingą vairuotojų išleidimą į reisus, turime ne tik užtikrinti, kad vairuotojai atnaujintų savo žinias ir įgūdžius, bet kad ir pailsėtų bei būtų pasiruošę darbui. Pastebėję, kad tai tiesiogiai koreliuoja su vairuotojų darbo kokybe, nusprendėme imtis veiksmų ir užtikrinti, kad viena iš svarbiausių mūsų verslo grandžių turėtų visas įmanomas galimybes atlikti savo darbą kokybiškai. Patirtis rodo, kad investicijos gerinant darbuotojų darbo kokybę ir užtikrinant jiems geriausias darbo sąlygas, atsiperka. Todėl neabejoju, kad šis sprendimas leis toliau sėkmingai vystyti verslą. Taip pat dalį gauto finansavimo esame numatę skirti transporto priemonių atnaujinimui, siekiant optimizuoti kaštus ir veiklą vykdyti mažiau taršos aplinkai keliančiais vilkikais,“ – sako didžiausios grupės įmonės „cargoGO Logistics“ generalinis direktorius Donatas Butinavičius.

Daugiau kaip 20 metų logistikos sektoriuje veikianti cargoGO įmonių grupė yra sukūrusi daugiau kaip 750 darbo vietų, valdo 350 vilkikų ir sunkvežimių, 200 tentinių bei kietašonių priekabų, virš 100 mikroautobusų parką. cargoGO klientai – TOP 20 Europos logistikos įmonių. 99% užsakymų gaunama iš Vakarų Europos. Centrinė būstinė yra įsikūrusi Vilniuje, taip pat cargoGO turi savo distribucinių vietinių pervežimų centrą Kaune.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist