Vilniaus rinka

„Bolt“ įsipareigojo dar iki metų pabaigos, teikiant elektrinių paspirtukų paslaugas, kurti teigiamą poveikį klimatui

Europoje pirmaujanti pavėžėjimo platforma „Bolt“ šiandien pranešė, jog dar iki 2020 metų pabaigos pažada visiškai eliminuoti anglies dioksido pėdsaką, susijusį su bendrovės elektrinių paspirtukų gamyba ir paslaugomis. Tai reiškia, jog „Bolt“ sieks iš atmosferos pašalinti daugiau CO2 dujų, nei jų išleidžiama į aplinką „Bolt“ elektrinių paspirtukų gamybos ir eksploatavimo metu, bei tokiu būdu kurti teigiamą poveikį klimatui.

Šiuo metu „Bolt“ pavėžėjimo paslaugas teikia 35 pasaulio šalyse, o elektrinių paspirtukų nuomą – 14 šalių, tačiau iki metų galo bendrovė tikisi išplėsti „Bolt“ elektrinių paspirtukų nuomos paslaugą iš viso 45 pasaulio miestuose. „Bolt“ viliasi, jog savo sėkmingą patirtį, kompensuojant automobilių CO2 išmetamą kiekį, pavyks pritaikyti ir mikromobilumo paslaugoms, pasitelkiant atitinkamus katalizatorius ir tarptautinių partnerių pagalbą. „Bolt“ taip pat planuoja remti miškų atkūrimo, saulės ir vėjo jėgainių projektus.

Pasak vieno iš „Bolt“ steigėjo ir tvarumo viceprezidento Martino Villigo, bendrovės požiūris į teigiamą klimato poveikį yra labai rimtas, todėl jie ketina prisiimti pilną atsakomybę už jų paslaugų daromą poveikį aplinkai.

 

„Esame pasiryžę greitu metu, t.y. iki metų pabaigos, savo elektrinių paspirtukų paslaugas paversti pilnai aplinkai draugiškomis. Žinoma, prireiks daugiau laiko, kol jos taps visiškai tvarios. Tikime, jog mikromobilumo paslaugos – tai unikalus ir tvarus sprendimas miestams, siekiantiems sumažinti CO2 pėdsaką renkantis ekologišką transportą“, – teigia M. Villigas.

Siūlydama ir plėsdama elektrinių paspirtukų paslaugas visame pasaulyje, „Bolt“ tiki, jog ši saugi ir patikima susisiekimo priemonė gali pakeisti įprotį keliauti automobiliu, padeda tausoti aplinką bei prisideda prie miestų ekonomikos augimo. Tose vietovėse, kur bendrovė siūlo ir automobilių pavėžėjimo, ir elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas, „Bolt“ ragina klientus vis dažniau rinktis mikromobilumo paslaugas – mobiliojoje programėlėje teikia išsamias ir informatyvias rekomendacijas.

Naujausias „Bolt“ tyrimas parodė, kad iki 9 proc. nuolatinių bendrovės klientų pastaruoju metu vietoj važiavimo automobiliu mieliau renkasi keliavimą elektriniu paspirtuku. Taip pat paaiškėjo, jog apie 70 proc. kelionių paspirtuku sudaro visa kelionė nuo taško A iki B, pavyzdžiui, riedant nuo namų iki darbo ar atvirkščiai. Apie 40 proc. kelionių baigiasi netoli viešojo transporto stotelių. Tai reiškia, kad elektriniai paspirtukai dažnai naudojami kaip „pirmos“ ar „galutinės“ stotelės pasirinkimas, kas ženkliai mažina automobilių spūstis miestuose.

 

Anot Eimanto Baltos, „Bolt“ elektrinių paspirtukų plėtros vadovo Baltijos šalyse, naujoji bendrovės iniciatyva rodo, kad „Bolt“ itin sparčiu žingsniu juda tvarumo link.

„Modelis, kurį siūlo „Bolt“ ir jų mikromobilumo paslaugos, stipriai prisideda prie darnaus vartojimo ir aplinkai draugiško judėjimo miestuose. Tikimės, kad toks ekologiškas susisiekimas netrukus taps daugeliui priimtinu sprendimu, o „Bolt“ iniciatyva pilnai kompensuoti CO2 kiekį – sektinu pavyzdžiu kitoms įmonėms“, – teigia E. Balta.

„Bolt“ elektriniai paspirtukai – tai unikali, specialiai pagal užsakymą gaminama susisiekimo priemonė. Ji suprojektuota taip, kad būtų kuo įmanoma lengvesnė, tarnautų iki 5 metų ir būtų pilnai perdirbama. „Bolt“ paspirtukai atitinka ISO ir kitus tarptautinius standartus.

 

Bendrovė kiekvienoje „Bolt“ paslaugas teikiančioje teritorijoje turi vietos partnerius ir mechanikus, kurie padeda prižiūrėti, remontuoti ir perdirbti paspirtukus, užtikrinant tvarios plėtros grandinės įgyvendinimą – t.y. jos metu siekiama maksimaliai mažinti atliekų kiekį bei užtikrinti mažiausias bendras gamybos ir priežiūros išlaidas.

Įsipareigodama iki metų pabaigos daryti teigiamą klimato poveikį ir tapti dar tvaresne bendrove, „Bolt“ tęsia savo pažadus padėti miestams užtikrinti saugią ir tvarią aplinką, skatinant maksimaliai išnaudoti mikromobilumo paslaugas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button