Vilniaus rinka

Aviacijos asociacijos ragina pritarti „Avia Solutions Group“ investicijoms dėl valdomos infrastuktūros atnaujinimo ir rekonstrukcijos

Nacionalinė aviacijos asociacija (LAVIA) bei Civilinės aviacijos asociacija (CAVIA) ragina Lietuvos Vyriausybę teigiamai įvertinti „Avia Solutions Group“ grupės įmonių pasiekimus pasaulinėje aviacijos rinkoje, jos ryškų indėlį į Lietuvos ekonomikos augimą bei pritarti prašymui dėl lėktuvų remonto angaro Tarptautiniame Vilniaus oro uoste atnaujinimo ir rekonstrukcijos, kuriame veiklą šiuo metu jau vykdo ASG dukterinė bendrovė UAB „FL Technics“.

ASG įmonių grupė Vilniaus oro uoste yra numačiusi investuoti 7 mln. eurų sumą į angaro, kurį pagal išankstinę sutartį įmonių grupė valdys iki 2053 m., rekonstrukciją bei plėtrą. Šios investicijos dėka būtų sukurta 200 naujų aukštos pridėtinės vertės darbo vietų. Toliau blokuojant galimybes investuoti, „FL technics“ apsunkinamos galimybės užtikrinti aukščiausius aviacijos saugos standartus bei efektyviai konkuruoti tarptautinėje orlaivių remonto rinkoje, taip reikšmingai prisidedant prie Lietuvos eksporto skatinimo.

Bendrovė savo veiklą vykdo 60-tyje pasaulio šalių, griežtai laikosi Lietuvs, ES ir JAV teisės aktų bei savo veikloje vadovaujasi aukščiausiais skaidrumo standartais. „FL Technics“ savo paslaugas teikia didžiausiuose ES, JAV, Azijos ir kitų žemynų oro uostuose, atitinka visus keliamus saugumo ir patikimumo reikalavimus.

 

Atkreipiame dėmesį, kad nepagrįstai ir be aiškių argumentų blokuojamos investicijos į oro uoste valdomą infrastruktūrą neleidžia aviacijos įmonėms atnaujinti  savo veiklai būtinų patalpų ir kurti aukštą pridėtinę vertę generuojančias darbo vietas Lietuvoje. Toks  požiūris neigiamai veikia Lietuvos ekonomiką, investicinę aplinką,  mažina  labiausiai nuo pandemijos nukentėjusio verslo sektoriaus  atsigavimo galimybes bei nesiderina su viešai deklaruojamais Lietuvos ekonomikos atgaivinimo prioritetais.

Viso aviacijos verslo vardu kviečiame Vyriausybę pakartotinai įvertinti šį sprendimą,  atsižvelgiant į išdėstytus argumentus ir į didžiulę pridėtinę BVP dalį, kurią Lietuvai bei jos ekonomikai atneša visas Lietuvos aviacijos sektorius, įskaitant ir Avia Solutions Group.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button