„Apple Shop“ žengė į Lietuvą (Nuotraukos)

Kovo 25 d., Vilniuje, Ukmergės gatvės „Topo centre“, atidaryta pirmoji Lietuvoje specializuota „Apple Shop“ parduotuvė.  Tai aukščiausius „Apple“ standartus atitinkanti parduotuvė, įsikūrusi elektroninių prekių parduotuvėje ir išsiskirianti ne tik specialiai šiai erdvei „Apple“ ekspertų sukurtu interjeru, naujausiais ir inovatyviausiais įrenginiais, bet ir išskirtiniu aptarnavimu. Tik „Apple Shop“ lankytojus konsultuos pagal oficialią „Apple“ programą apmokyti specialistai, galintys objektyviai patarti ir privatiems, ir verslo klientams. Taigi „Apple Shop“ klientų lauks profesionalus aptarnavimas ir unikali „Apple“ prekės ženklo patirtis.

„Nuo šiol tai bus vieta, kur nuolatos vyks svarbiausios „Apple“ premjeros, kur bus maksimalus prekių asortimentas bei vyks daugybė Apple renginių“, – teigia „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

 Visame pasaulyje „Apple Shop“ atidaromos tik geriausiose didžiausių „Apple“ prekybos partnerių parduotuvėse, šiandien dėl savo profesionalaus aptarnavimo ir puikių rezultatų „Topo centras“ tampa šio ypatingo klubo dalimi ir vienu iš svarbiausių „Apple“ produktų pardavėjų Baltijos regione.

 „Tokių parduotuvių atidarymas – aukščiausias mažmenininkų, prekiaujančių technikos naujovėmis, darbo įvertinimas, o pirmosios Lietuvoje „Apple Shop“ atidarymas – neabejotinai sėkmingo „AVAD Baltic“ ir „Topo centro“ bendradarbiavimo rezultatas. Tai tik 2-oji tokia parduotuvė mūsų regione, todėl jos atidarymas rodo augantį „Apple“ dėmesį Lietuvai ir suteikia galimybę perteikti dar geresnę šio prekės ženklo patirtį kiekvienam klientui“, – teigė „AVAD Baltic“ vadovė Inga Banevičiūtė.

„Topo centras” priklauso vienam didžiausių pirkimo aljansų pasaulyje „Euronics“, kuris vienija daugiau nei 10 tūkstančių parduotuvių 35 šalyse. Šiame tinkle įsikūrusi ne viena „Apple Shop“ parduotuvė, todėl „Topo centro” komanda gali mokytis iš geriausių“, – pasakojo R. Štaras. Anot jo, prieš įkuriant kiekvieną naują „Apple Shop“, „Apple“ atstovai ilgai stebi, ar parduotuvė atitinka itin griežtus kiekybinius ir kokybinius parametrus – „Topo Centras“ pirmasis Lietuvoje pasiekė šį aukštą kokybės standartą.

„Ypatinga „Apple Shop“ atmosfera ir išskirtinė aptarnavimo kokybė taps esminiu skirtumu, kuriuo „Apple“ gerbėjai nuo šiol galės mėgautis ir Lietuvoje. Tikime, kad čia žmonės užsuks ne tik pasidomėti konkrečiu gaminiu, bet ir gerai praleisti laiką bei susipažinti su naujausiais produktais ir paslaugomis. „Apple Shop“ – viena tų vietų, kurioje apsilankyti priežasčių nereikia”, – teigė R. Štaras.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist