Vilniaus rinka

„Akropolis“ atnaujins beveik pusę ploto, veiks neužverdamas durų

Didžiausiame Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ vykdomo projekto „Akropolis persirengia“ metu bus atnaujinta beveik pusė pastato ploto – net 49 tūkst. kv. m. Pasirašius sutartį su projekto generaliniu rangovu statybos įmone „Mitnija“, netrukus bus pradėti pagrindiniai prekybos ir pramogų centro atnaujinimo darbai. Bendra projekto investicijų suma siekia 14 mln. eurų, prekybos ir pramogų centras veiks nė dienai neužverdamas durų.

„Siekiame atitikti visus šiuolaikinių vartotojų poreikius, dėl kurių jie užsuka į prekybos ir pramogų centrą. Vilniaus „Akropolis“ sėkmingai veikia jau daugiau nei 15 metų, mažesnėmis ar didesnėmis apimtimis prekybos ir pramogų centras atnaujinamas nuolat, tačiau natūralu, kad atėjo laikas reikšmingesniems pokyčiams – atnaujinimo projektas „Akropolis persirengia“ yra didžiausias nuo atidarymo dienos“, – sako Vytautas Labeckas, „Akropolis Group“ direktorius.

Akropolio vizualizacija

Pasak V. Labecko, prekybos ir pramogų centras lankytojų laukia kasdien, darbai vykdomi nė dienai neužveriant durų – atnaujinimas įgyvendinamas etapais, viskas kruopščiai planuojama, triukšmingiausi darbai atliekami naktimis, kai prekybos ir pramogų centre nėra lankytojų.

 

„Akropolio“ atnaujinimas pradėtas dar 2018 m. pavasarį, jau įgyvendinta trečdalis darbų. Planuojama, kad iki 2019 m. lapkričio mėnesio bus atnaujinta apie 13 tūkst. kv. m bendrųjų erdvių ir 36 tūkst. kv. m prekybinio ploto – bendras atnaujinamas plotas prilygsta beveik septynioms futbolo aikštėms.

Akropolio vizualizacija

Statybos kompanijos „Mitnija“ vadovas Julius Gendvilis didžiuojasi, kad „Akropolis“ yra vienas svarbiausių nuolatinių klientų. „Šis užsakymas mums ypač svarbus, nes tai yra dar vienas darbas iš mūsų nuolatinio kliento. 2003–2007 m. „Mitnija“ pastatė „Akropolio“ prekybos ir pramogų centrus Kaune ir Klaipėdoje, taip pat įgyvendino antrąjį „Akropolio“ statybų etapą Vilniuje. 2017 m. pradėjome ir neilgai trukus baigsime „Akropolį“ Rygoje, kurį statome kartu su latvių statybos bendrove „Merks“, – sako J. Gendvilis. 

Pasak J. Gendvilio, „Akropolio“ atnaujinimas bus dar didesnis iššūkis, nes statybos darbai bus vykdomi veikiančiame pastate: „Tai reiškia, kad privalėsime užtikrinti ne tik aukštus kokybės standartus, bet ir dirbti tyliai, švariai ir kiek galima mažiau trukdyti prekybos centro lankytojams ir darbuotojams.“

 
Akropolio vizualizacija

Projekto „Akropolis persirengia“ metu taip pat iš esmės atnaujinama ir parduotuvė „Maxima“, kuri pagal užimamą plotą yra didžiausias prekybos ir pramogų centro nuomininkas. Iki parduotuvės atidarymo „Akropolyje“ kasdien, nuo sausio 16 d., veiks ūkininkų turgus po stogu, jame lankytojai galės rasti svarbiausių maisto produktų kasdieniam stalui.

Šiemet laukia ne tik iš esmės atnaujintos „Maxima“ atidarymas, savo prekybinį plotą „Akropolyje“ plėsti bei atnaujinti pagal naujausias savo prekių ženklų koncepcijas planuoja ir „Zara“, „Deichmann“, „Bershka“ bei kitos parduotuvės. Bus atnaujinama dalis bendrųjų prekybos ir pramogų centro erdvių, taip pat siekiant padidinti lankytojų patogumą bus išplėsti ir naujai įrengti tualetai, vaiko ir tėvų kambariai.

Praėjusiais metais „Akropolyje“ įsikūrė pirmosios Lietuvoje „Oysho“ ir „Superdry“ prekių ženklų parduotuvės, atsidarė moderniausi ir didžiausi „Tele2“ ir „Bitė“ salonai, užimamą plotą padidino „Luminor“ banko klientų konsultavimo centras, atidarytos naujos „Tommy Hilfiger“, „Calvin Klein Underwear“, „Orsay“ parduotuvės, prekybinius plotus atsinaujino „Guess“, „Pietro Filipi“ ir kitos parduotuvės.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button