MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr. Evaldo Lasio
Verslas

„Vaidilos“ teatro prekės ženklas parduotas kitam operatoriui

Buvęs Vaidilosteatro vadovas Gediminas Jankus kartu su britų –australų partneriais įmonės prekės ženklą neseniai pardavė kitam operatoriui. Nuo 2015 m. rudens teatro erdves antram gyvenimui prikėlęs G. Jankus, vystęs nekilnojamojo turto nuomos veiklą, teigia, jog tai buvo apgalvotas ir bendru su partneriais sutarimu priimtas sprendimas.

Daugiau nei 10 metų buvęs užmarštyje, „Vaidilos“ teatras, esantis Jakšto gatvėje ir pažymėtas 9-uoju numeriu, 2015 m. spalio 22 d. pradėjo naują veiklą. Pastatą nupirkus britų – australų verslininkams, „Vaidilos“ teatro projektą įgyvendino ir išvystė bei jų partneriu tapo „Vaidilos“ teatrui vadovavęs G. Jankus. 

„Vaidilos“ teatras per kelis metus tapo viena prestižiškiausių vietų Vilniaus centre įvairioms privačioms įmonių, valstybinių įstaigų, vestuvių šventėms, taip pat čia vyko konferencijos, koncertai, madų šou, filmavimai bei fotosesijos. 

Nuotrauka: Augustino Žukovo

„Nenorėjau susiaurinti „Vaidilos“ teatro verslo, nuomojant erdvę tik gala vakarienėms, arba tik koncertams, todėl čia vyko įvairiausi renginiai: nuo verslo įmonių renginių iki puikių socialinių projektų, labdaros fondų vakarų ir klasikinės muzikos koncertų“, – sakė buvęs „Vaidilos“ teatro vadovas.

Britų – australų verslininkams „Jakšto 9“ pastatą pardavus naujiems savininkams – bendrovei „Timis“, kurios pagrindinis akcininkas yra Arūnas Kuraitis, G. Jankus su buvusiais partneriais nusprendė parduoti ir „Vaidilos“ teatro prekės ženklą. Jis buvo parduotas„Prior Musica“ įkūrėjai ir vadovei Ingai Kuliavienei, jau šešolika metų dirbančiai muzikos ir renginių srityje.

Nuotrauka: Evaldo Lasio

„Šiuo metu „Vaidilos“ teatras yra pačiame aukščiausiame taške, turintis daug renginių, užsitarnavęs gerą vardą tiek viešoje erdvėje, tiek iš žmonių atsiliepimų. Rinkausi iš kelių potencialių pirkėjų, tačiau man buvo svarbu „Vaidilos“ teatro prekės ženklą parduoti tokiam žmogui, kuris toliau sėkmingai vystytų šį verslą“, – dėstė G. Jankus.

Buvęs „Vaidilos“ teatro vadovas teigia, kad parduoti verslą buvo numatyta iš pat pradžių.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Verslo kliūčių žemėlapis: Vilniaus regiono verslininkų optimizmas neblėsta

Evaldas Činga

„Reitan Convenience“ baigė kavinių tinklo „Caffeine“ įsigijimą

BNS

„Spartą” perka danų „JBS Textile Group“

BNS

Veiklą pradėjo naujas bankas – „TF Bank“

Evaldas Činga

„Rimi Lietuva“ persikėlė į naują „Duetto II“

Evaldas Činga

Bendradarbystės erdvėje „UMA GO9“ dominuos šiaurietiški gamtos motyvai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika