Užsienio investicijos

Pirmaujanti JK skaitmeninė agentūra plečia veiklą Europoje ir steigia biurą Vilniuje

Apdovanojimų pelniusi JK skaitmeninė agentūra ir „Sitecore“ platininis partneris „Delete / Kagool“ praneša apie ambicingus agentūros augimo planus. Goda Šniokaitė, buvusi „Macaw“ atstovybės Lietuvoje vadovė, paskirta Europos regiono vadove.

„Delete/Kagool“ agentūra – viena pirmaujančių nepriklausomų skaitmeninių agentūrų, sukaupusi didžiulę patirtį skaitmeninės patirties platformų (DXP) srityje. Siekdama didinti savo, kaip rinkos lyderės pozicijas ir vykdydama plėtrą Europoje, įmonė nusprendė įsteigti biurą Lietuvoje. G. Šniokaitė naujajame bendrovės biure Vilniuje didžiausią dėmesį skirs įmonės kultūros stiprinimui bei komandos plėtrai regione.

„Aš didžiuojuosi tapdama „Delete / Kagool“ komandos dalimi. Dar per pirmuosius pokalbius su bendrovės generaliniu direktoriumi Danu Berry‘iu mane sužavėjo bendrovės ambicijos ir požiūris į augimą bei ateities strategiją, tuo pat metu nepamirštant darbuotojų ir pagrindinių įmonės vertybių. Dabar pradedame Vilniaus biuro įkūrimą ir aš dėl to labai džiaugiuosi. Laukia labai įdomus laikas“, teigia Goda Šniokaitė, „Delete/Kagool“ Europos regiono vadovė.

 

Pasak „Delete/Kagool“ generalinio direktoriaus Dano Berry‘io, Godos prisijungimas prie komandos paspartins agentūros plėtrą Europos regione.

„Mes džiaugiamės galėdami atidaryti savo naują biurą būtent Vilniuje. Tai tikrai įdomus laikas, kupinas galimybių ir naujovių, prisitaikant prie naujų aplinkybių. Goda atsineša įspūdingos patirties ir padės mums toliau plėstis visoje Europoje“.

„Džiugu matyti, kad tokios sparčiai augančios ir ambicingos įmonės kaip „Delete/Kagool“ ir toliau renkasi Lietuvą dėl talentų pasiūlos bei savo puikiai išvystytos technologijų sektoriaus infrastruktūros. Neabejoju, kad ši įmonė greitai įsilies į vis didėjančią technologinių įmonių bendruomenę šalyje ir Lietuva taps strateginiu bendrovės padaliniu Europoje“, – teigia Gediminas Koryzna, „Investuok Lietuvoje“ lep. generalinis direktorius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button