Užsienio investicijos

Pasaulinių programinės įrangos sprendimų teikėja „Itransition“ steigia centrą Vilniuje

„Itransition“ – programinės įrangos paslaugų teikėja, turinti centrus JAV ir Europos rinkose paskelbė ketinanti Vilniuje atidaryti programinės įrangos vystymo centrą. Įmonė planuoja samdyti iki 30 programinės įrangos kūrėjų ir kitų IT specialistų.

„Itransition“ buvo sukurta 1998 metais, kai dešimt IT inžinierių Baltarusijoje įkūrė pirmąjį programinės įrangos kūrimo centrą, o paskui atidarė atstovybes JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Šiandien „Itransition“ yra viena pirmaujančių programinės įrangos paslaugų teikėjų pasaulyje, turinti net dešimt centrų, kuriuose dirba daugiau nei 2 200 specialistų. Skatindama nuolatinį augimą „Itransition“ siekia plėsti savo veiklą Europoje, šio tikslo svarbus žingsnis – programinės įrangos kūrimo centro atidarymas Lietuvoje.

„Plėsti klientų ratą Europoje yra vienas iš mūsų strateginių tikslų, – teigia „Itransition“ Lietuvos padalinio vadovas Yaroslavas Myakotkinas. – Naujojo biuro atidarymas Vilniuje padės sustiprinti ryšį su mūsų esamais klientais ir susirasti naujų klientų Europos Sąjungoje.“

 

Renkantis naujo biuro vietą Europoje svarbiausi „Itransition“ kriterijai buvo siekis būti kuo arčiau esamų klientų ir pagrindinio įmonės plėtros centro Baltarusijoje, taip pat palanki verslo aplinka IT įmonėms. Anot Y. Myakotkino, Lietuva tiko labiausiai, nes šalyje yra palankios sąlygos vystyti verslą, be to, ji fiziškai ir kultūriškai yra artima Baltarusijai.

„Vilnius yra ES sostinė su aktyvia IT bendruomene. Be to, Lietuva Baltijos regione siūlo geriausias paskatas investuoti ir konkurencingą mokestinę sistemą. Priimant sprendimą svarbi buvo ir „Investuok Lietuvoje“ parama bei neseniai priimtos teisinės iniciatyvos, skatinančios čia perkelti verslą“, – teigia Y. Myakotkinas.

„Itransition“ centre Vilniuje bus atliekamas visas programinės įrangos kūrimo ciklas, vykdomos infrastruktūros inžinerijos (angl. DevOps), kokybės užtikrinimo ir pardavimo / paskyros valdymo funkcijos.

 

„Artimiausioje ateityje planuojame padidinti savo komandą Vilniuje iki 30 žmonių, – sako Y. Myakotkinas. – Džiaugiamės galėdami dirbti su pradedančio, vidutinio ir aukšto lygmens kūrėjais, projektų vadovais, verslo analitikais ir kokybės užtikrinimo inžinieriais.“

Lietuvoje „Itransition“ siekia pritaikyti savo didelę patirtį ir sukauptas žinias bendradarbiaudama su universitetais ir organizuodama perkvalifikavimo ir kvalifikacijos kėlimo kursus tiems, kas nori įžengti į IT pramonę. Įmonė tikisi užmegzti ryšius tiek su aktyvia Baltarusijos bendruomene Lietuvoje, tiek su geriausiais šalies technologijų universitetais.

Kaip teigia „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas, „Itransition“ jungiasi prie sparčiai besiplečiančios technologijų ekosistemos šalyje. „Lietuvos technologijų specialistai ne tik patenkins įmonės klientų poreikius, bet taip pat padės toliau gilinti įmonės žinias ir didinti patirtį jos darbo srityje“, – įsitikinęs M. Katinas.

 

„Itransition“ yra pasaulinė skaitmeninių sprendimų ir IT paslaugų teikėja, turinti programinės įrangos kūrimo ir įgyvendinimo centrus visoje Europoje ir JAV. Įmonė valdo visą produkto sukūrimo ciklą: konsultavimą, konseptualizaciją, dizainą ir prototipo sukūrimą, kūrimo procesą, testavimą, priežiūrą ir paramą. Savo portfelyje turinti 1 500 projektų „Itransition“ aptarnauja per 800 klientų daugiau nei 30 šalių. Įmonės klientų sąraše yra „Mercedes-Benz“, „Philips“, „Toyota“, „Adidas“, „Xerox“, „PayPal“, „eBay“, „Expedia“ ir BP.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button